• meltem* deki yeni şubesi bayındırlık müdürlüğünün hemen yanına açılmıştır. öğle saatlerinde son derece kalabalık olup, suv sahibi müteahhitlere hizmet vermektedir. bi de yediğiniz şey ne olursa olsun ekmeğin iki yakasını bir araya getirtmeme çabasıyla üretlir.
  • 250 ml'lik cam şişe coca cola'yı 2,25 ytl'ye satan mekan. bunun haricinde kötü yanını görmedim.

ayrıca;

(bkz: hayvan gibi doymak)
  • nedendir bilinmez fiyatları almış yürümüş mekan. paket servisi filan da var, vızır vızır dağıtım yapıyor. hepsine tamam, ama bu fiyatlara olmaz canımın içi, balbademim.
    bir de dip not düşelim; bu tür lezzetlerden hoşlanan antalyalılar balbey caminin yanından ayakkabı tamircilerinin olduğu dar sokağa girerken sağda bulunan mekandan kömürde kumru yiyerek midelerini tatmin edebilirler.
  • kokoreçi güzel ama ekmeği ağzımı kesiyor. mekan.
  • deamon tools'da acabileceginiz kumrucu. *
  • biraz pahalı olsa da 24 saat servis sağlaması çok şukela olan mekan. kendileri bırakın evlere servisi; parka, polis moral evinin önüne heryere yapıyorlar servisi.
  • antalya gecelerinde aç kaldığımızda kokoreç alternativi olarak izmir usulu bol döküm kaşar eritme. kendisi son derece lezletli olsada çok zararlı olduğuda aşıkar. ayrıca küçük ekmeğe bol döküm malzeme konduğu için yenilmesi ve sindirmesi de bir okadar zordur.
  • karnınızdan önce gözünüzü doyuran mekan. eritme kaşarlının fiyatı yanlış hatırlamıyorsam 6tl. yok ben eritme kaşarsız yiyeceğim, içindeki kaşar bana yeter derseniz, o da 5tl. yani fiyatlarının çok fazla olduğu söylenemez, en azından o sandviçlere göre. şu anda kalite olarak antalyaspor taraftarları büfesi ile aynı seviyedeler diyebilirim. cebesoy, sinanoğlu (şirinyalı), örnekköy ve meltem'de şubeleri var. başka yerlerde de olabilir tabi, ben bunları biliyorum sadece.
  • orgazmik yiyecekler üreten mekan. eve servis olayı gecelerin kurtarıcısı, erimeyen göbeklerin sebebidir. ekmek arasına yarım kilo salam, sosis, sucuk sığdırabiliyorlar. üstüne de eritme. mına koyim sonra da bu göbek niye erimiyor. bi siktirip gideyim afedersin.
  • izmir eritmeden mideyeye, kokoreçten sosisliye, adana kebaptan köfteye, çember sanviçten kumpire varıncaya kadar anormal bir menüsü olan, ürünleri gayet lezzetli fiyatları çokta uçuk olmayan, 24 saat kurtarıcı mekan. cebesoy caddesine yakın olan şubeleri eski evimin tam altında olmasına rağmen telefonla eve servis sipariş verdiğim kolestrol yuvası.
hesabın var mı? giriş yap