şükela:  tümü | bugün soru sor
  • içinden raylı sistem geçen ilk ve avrupa ve türkiye’nin en büyük karma projesi kumsmall factory, anadolu’nun merkezi kayseri’de 2018 in 9. ayında açılacak ve içerisinde avm, ış merkezi, otel ve eğlence merkezi gibi bir çok seçenek bulunacak olan dev bir yaşam kent .
    dünyanın ünlü yerli ve yabancı markalarını bir araya getirecek olan kumsmall factory 1.350.000m2 açık, 900.000m2 kapalı alana kurulan 302.000 m2’lik satış alanında 400 adet mağaza ve 6000 araçlık otoparkıyla hizmet verecek. kumsmall factory, mağazalarıyla moda tutkunlarına, restoran ve kafeleriyle her şeyin en iyisini arayan lezzet düşkünlerine hitap edecek. ayrıca 28 katlı ünlü bir otel (şimdilik adı açıklanmadı) buradaki projede yerini almış.
    ayrıca ve en önemlisi yeşil bina sertifikalı kumsmall factory, güneş panelleri ve doğal gazlı trijenerasyon sistemiyle kendi elektriğini kendi üretecek. trijenerasyon sistemi sayesinde ürettiği enerjiyi iyi ve tasarruflu bir şekilde kullanacak. böylece hem kaliteli hizmet verecek hem de doğayı koruyacak.
    baya büyük bir alan ve inşaatın neredeyse tamamı hazır bitmiş vaziyette açılış gününü bekliyor.
    ülkemize ve kayseri'ye hayırlı olsun.