şükela:  tümü | bugün
  • karakter sinirina takilmasa baslik "hamile oldugunu ogrenen kezonun, sabah kahvaltisinda kocasina kundakta sosis ile haber vermesi" seklinde olacakti.

iligili caps

evlilik oncesi gelinlerin tatli telasi sayfalarinda takilan, evlendikten sonra instagramda kocislerine sunum yapan kezolari takip etmesiyle devam eden surecte, birikimlerini bir ust seviyeye tasiyan kezban ablamizi iceren olaydir.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

edit: feminaziler damlamis. kotu bir sey mi yazdim anlamadim? kezban demek suc mu? hangi akli basinda kadin bunu yapar? valla tanidigim hicbir kiz boyle bir sey yapacak mantalitede degil. zaten beraberce gulduk. sonra da buraya tasiyip dalga gectim, ornek olsun yeni evlenecek ve yeni gelinlerin sunum çılgınlığı na heveslenen kadinlara.

edit2: kocasina bir omur sabir dilerim. demistim. kaldirdim. aralari nasildir bilemem. belki adam boyle surprizlerden hoslanan ruh hastasidir, ama diger yorumlarimin arkasindayim. opuldunuz kezolar.

edit3: kafayi mi yediniz? sunun neresini savunuyonuz? cok ilginc ya. biz tum arkadaslarla baya gulduk, biz mi anormaliz de bu tatli kucuk kezolar normal? *

edit4: baslik zaten varmis (bkz: hamile kalınca kundakta sosis pişiren kadın). aramaya soyle hafiften biraz inandim ama bulamamistim. simdiye 2.ye hamiledir. acaba onun haberini nasil verdi? *

insanlar 2'ye bolundu editi: gercekten orta noktasi yok entrylerin. bazilari sirince bir hareket gibi bulmus ama allah askina sunun neresi normal? yukarida yazdigim gibi bu kadin kocisine sunum yapan kezolarin son versiyonu.

bir suru esprili, komik yorum gelmis. okudukca daha da guluyorum. yaratici yazar arkadaslara tesekkur ediyorum. boyle dalga gece gece biter umarim bu cilginlik.

ayrica bu hareketi sirin bulanlar suna ne yorum yapacak? +18
  • yeni gelinlerin sunum çılgınlığı'nın yeni bir ürünüdür. diğer çılgın sunumlardan çok da bir farkı yoktur. dikkate almaya değmez.

edit: gündemde 2. sıraya çıktığına göre dikkate almaya değermiş beyler kusura bakmayın.
  • evli mutlu çocuklu şarkısıyla vermekten bir farkı yoktur.
  • bunu yapan 2. çocuğu yapmak isterse şırdan ile kocasına ince bir mesaj verebilir diye düşünüyorum.

edit:link
  • bu da bir fikir ama bu kadar minik minik uğraşmazdım ben. macar salamını yufkaya saradım, atardım adamın önüne. ski kopasıca, hani korunuyordun.
  • duyan da kadın bunu siyasi ya da bilimsel bir forumda, ya da hiç olmayacak bir yerde paylaşmış da ardından olaylar çıkmış falan sanır.

evlilik muhabbeti yapmak isteyen kadınlar için açılan forumda paylaşılan fotoyu gelmiş buraya taşımış, bir de altına kezban muhabbeti kusmuş. tatmin oldun mu bari? senden daha görgüsüz değildir. mutlu olmuş, kendi kendine yerinde eğleniyor kadın.

aşağılık kompleksinden öleceksiniz bir gün, milletçe literatüre gireceğiz.
  • abi bu insanlar ne ara türedi ya. bi anda oldu böyle, bi bakmışız bunlar ortaya çıkmış her yeri işgal etmişler falan. kadının yazdığı yazıyı görünce kustum. doğurmak zorunda mısınız lan.
  • internet türk halkına yasaklanmalı.

dünyanın en büyük bilgi devrimi bu topraklarda yaşayan mallara verilip de ziyan edilmemesi gereken bir imtiyaz çünkü.
  • ne ayıp ayıp sözler, entryler sarfediyorsunuz. insanları olduğu gibi kabul etmeyi ne zaman öğreneceksiniz. ulan yazmayacağım artık diyorum, dayanamıyorum sizin yüzünüzden. yok kezbanmış da, kocasına sabırlarmış da bilmem ne. size ne kardeşim, özenmiş kocasına yapmış, mutluluk duymuş, içi coşmuş paylaşmış. size ne? siz yapmazsınız olur biter, es kaza size yapan karınız ise tepsiyi kafasına boca eder, ağlatır, rahatlarsınız.

tanım: o börekleri yiyemeyecek kadar ince bir erkeğin eşi olmasını umduğum kadının hamilelik haberini verişi.