şükela:  tümü | bugün soru sor
 • hepinizin tahmin edeceği gibi pkklıdır, halkların demokratik partisine oy vermekte, selahattin demirtaş'ı desteklemektedir.

  http://www.milliyet.com.tr/…lerce-7-gundem-2718296/
 • ak parti ile yürüttükleri çözüm süreci boyunca, bugüne kadar hiç olmadıkları kadar rahat etmişlerdir.
 • ortada şehitler ve teröristler varken parti suçlama yarışına girenlerin de ...
 • hdplilerin yaptığı her terör eyleminde siyaset karıştırmayın diye ortaya çıkan ayaktakımı yabaniler; oy verdikleri hdpnin elebaşları apoyu sevgiyle selamlarken, pkklı canlı bomba cenazesine giderken şehitlere karşı aynı hassasiyeti göstermez nedense.
 • ak parti iktidarına "çözüm süreci" üzerinden b.k atıp, pkk'nın ezelinden beri bebek katili olduğunu görmezden gelenleri ortaya çıkaran haber.

  25 yıl önce gerçekleşmiş bir olayı bile ak parti'yi kötüleyerek yorumlamak ciddi karaktersizliktir. aslında bunu yapan kişi % 99,9 ya pkk'lıdır, ya pkk sempazitanıdır. mercimek kadar beyni ile milliyetçi bir ruh ile çözüm sürecinden vurmaya gayret eder.

  hdp=pkk'dır. "demokratik" sitem içinde varlıklarını sürdürebilmektedirler. tüm dünyanın oynadığı, oynamaya bayıldığı "demokrasi" tiyatrosu bitmek üzere. kazanla kaybettiğimiz gücü, kepçe ile toplamaya çalışıyoruz. bir terör örgütü için devlete meydan okuyan, "mal mal bakacaksınız" diyen teröristlere bundan 10 sene önce dokunamazdık bile. şimdi tıkmışız içeri, dört duvara mal mal bakıyorlar, yaslamaya meraklı olanları da istedikleri duvara yaslıyorlar. kimse de bir şey diyemiyor. bundan 10 sene öncesi ile şimdiki durumun farkı ortada. bundan 10 sene sonra ise hiç bir teröristi hapishanelerde beslemek zorunda kalmayacağımıza inanıyorum.
 • demek ki neymiş, pkk için 25 yıl önce de bebek öldürmek sıradan bir olaymış.

  çözüm süreci öncesinde de, sonrasında da bu it'ler bebekleri öldüren bir katil sürüsü.

  bu piçlerin derdi halkların kardeşliği, barış, demokrasi falan değil. bunu o kalın kafanıza sokun.

  not : çözüm süreci zamanında akp'ye en büyük muhalefet mhpden gelmiştir. buda kayıtlara geçsin.
 • bu terör örgütünün lideri istedi bir parti kanunlarda değişikliğe gitti, şimdi parti ismi söyleyip siyaset yapmayalım çünkü bazı orospu çocuklarının zoruna gidiyor.

  sonra terör örgütüne domaldıkları günleri millete unutturmak istiyorlar ama işte bizde böyle yazınca akıllarına geliyor sinirleniyor bu tip o. çocukları.
 • bunlara terörist derseniz, pkk ve işid’e hakaret etmiş olursunuz. bunlar şeytanın kendisi. teröristler daha masum!
 • insanlık düşmanlarıdır. bunun adı hak talebi felan değil. kötülük. kudantaki bebeğe 6 kurşun sıkan teröristten daha kötüsü varsa o da bu insanlık suçunu meşru zemine oturtmaya çalışan halkların kardeşliği(!) savunucuları. kardeş olan biz değiliz sanırım.

  siyasi otoriteye gelince o parti ya da bu parti hiç bir siyasi taviz yapılan kötülüğü ortadan kaldırmaz, meşru kılmaz.
 • hdp adına oy toplamış, hdp meclise girince sevinmiş olan teröristlerdir.

  bakın çok acayip aynı şekilde hdp meclise girince sevinen hatta meclise girsin diye oy veren geri zekalı solcumuz kendini vatansever zannediyor. üstelik atatürk gibi türk tarihinin en büyük değerlerinden birinin ardına saklanıyoe bunu yaparken.

  başka ülkede bu kadar gerzek bir sol anlayışı olduğunu hiç sanmıyorum.