şükela:  tümü | bugün soru sor
 • kundalini enerjisinin yanlis uygulamalari sonucu problem yasayanlarin yeniden sifa bulmasina yararmis.
  (bkz: reiki)
 • avuç içine dileğinizin ne olduğunu yazip daha sonra elinizi yumruk yaparak dileğinizin olmasini beklemek.
  (bkz: dua)
 • uzaktan uygulanabilen bir enerji türüdür. mevcut şifa sistemlerinin en yalın olanıdır.

  vücudun belli şifa kanalları ve çakraları açılarak, evrensel enerjinin bir bölümü olan yerküre enerjisinin vücuda girişi kolaylaştırılır.

  kök çakrası, yani kuyruksokumu yakınında bulunan enerji merkezi, kundalini enerjisinin vücuda giriş yeridir.

  kundalini enerjisine ‘kundalini ateşi’ de denir. bu enerji, kök çakradan girer, bütün vücudun ana enerji kanallarını, çakralarını dolaşır ve taç çakradan çıkar.

  kundalini’nin açılması demek, belli bir süre sonunda, çakraların ve enerji kanallarının tam olarak temizlenmesi demektir.

  kundalini reiki, mr. gabrielsen’in yükselmiş üstatlardan kuthumi ile uzun saatler sürmüş spritüel çalışmalarının ürünüdür.

  kundalini reiki öğrenmek istiyorsanız, önceden başka bir reiki sistemine uyumlanmış da olsanız, bu tekniği öğrenmeye kundalini reiki 1 seviyesinden başlamalısınız. toplam 3 seviyedir. 3. seviyeye uyumlananlar başkalarını uyumlayabilirler.

  herkesin uyumlanma deneyimi farklıdır. bazıları hiçbir şey hissetmez, bazıları çok şey hisseder. bir şeyler görenler bile olabilir.
 • kişi reikiye uyumlandiginda yuksek benligine kayitli gercek hayat yolunda yurumek uzere karsisina cikan olaylar, kisiyi bayagi bir uzme potansiyeline sahiptir. fakat kisinin farkindaligi yuksekse yavas yavas ust benliginin oz arzusu yolunda hizalanmaya baslar. bu uzulme hali, duruma gore cehennem, ruhsal istirap gibi hissiyatlar verir. yasarken aci verir, ama yukseldikten sonra asagi bakinca bunlarin sizin icin bir sicrama tahtasi oldugunu gorursunuz.

  kundalini reiki de kundalini enerjisinin kontrollu uyanmasini saglar. fakat normal reikiye gore daha keskin olmasi muhtemeldir. o yuzden en azindan reiki 1 uyumlanmasinin alinmasi iyi olur denmekte ise de, kundalini reiki'nin sebep olabilecegi depresyon, anksiyete gibi durumlarin etkilerinin en aza indirilmesi veya hic gorulmemesi icin reiki master seviyesine geldikten sonra bu uyumlamayi almis olmak daha evladir. zira her bir reiki derecesinde titresimler yukseldiginden, kisinin kundalini uyanisina adaptasyonu daha yumusak gecer. cunku kundalini reiki; reiki 1,2,3 inisiyasyonlarina esdeger guctedir ve birden cok yuksek titresimler kisiyi allak bullak edebilir.

  bu arada seraphim blueprint ile ulkemizde ilk profesyonel sistem kuruculugu yapmis hakan pek'in kurdugu seba blueprint ile kundalini kontrollu uyandirilir ve yukseltilir.