şükela:  tümü | bugün
 • jack black, angelina jolie, seth rogen'in yanı sıra bryan cranston, mads mikkelsen ve rebel wilson'ı kadrosuna katan serinin üçüncü filmi.
 • 2016 ocak ayında vizyona girecek olan bu filmin ilk fragmanı yayınlanmıştır; buradan izleyebilirsiniz. kadro korunmuş durumda (dustin hoffman'ın sesi biraz değişik mi?). yine kendine özgü komedisini izleyicisine sunacağına eminim.

  --- spoiler ---

  fragmanda toplu face palm ile yarmıştır tabi. fakat benim asıl beklediğim şey, tam o arkalarını döndükleri anda arkaplanda anlamazdın'ın çalmaya başlaması ve "anlamazdıın anlamağğğzzdııığğğğnnnn!!!" diye dönüp koşarak birbirlerine sarılmalarıydı.

  keşke çağan ırmak'tan biraz ders alsalar.
  --- spoiler ---
 • panda po'nun yine ve yeniden okan yalabık tarafından seslendirilecek olması sebebiyle vizyon tarihi 18 mart'ı çılgınlar gibi beklediğim film.
 • bazı komik yanlışlıklar neticesinde önce 2. sonra 1. filmlerini izlediğim serinin 3. filmi. izlesem mi yoksa 4. seriyi bekleyip önce onu sonra bunu mu izlesem karar veremiyorum şuan.
  fragmanı gayet eğlenceli görünüyor.

  https://www.youtube.com/watch?v=jiotdfmhe2c
 • acilis gunu itibariyle en azindan amerika'da 8 sene onceki ilk filmin yarisi kadar hasilat yapabilerek box office'de sicmis film. bir daha da cekilmez umarim.
 • malum ortamlara düşen film.
 • senaryonun büyük bir sorunu bulunmaktadır: buradaki hemen her şeyi başka yerlerde gördük.

  biraz avatar, biraz naruto ve hatta hulk (2003). maalesef yeni bir şey yok. bunlar klasik göndermeler değil. villain'ın yeteneği bariz naruto'dan örneğin. orijinallik eksiğini geyikle kapatmışlar ve eğlencelik vasat bir animasyon ortaya çıkmış.
 • vizyon günü ckm'deki dublajsız seansı bekleyip önce alt yazı olmamasıyla şaşırdığım,
  sonra normalde alt yazısız orjinal seans olduğunu farkedip izleyen ufacık çocukların ince dialog esprilere güldüğünü farkettiğimde gelecek nesilden umudumun arttığı filmdir.

  diğer versiyonları kadar komedi animasyonu değildir ama bence gayet güzel filmdi.
 • komedi unsuru diğer filmlere göre daha az olmasına rağmen, kendisinden beklenebilecek düzeyde devam filmi olabilme olgusunu yitirmeden gelebilmiş filmdir.

  --- spoiler ---

  -usta ugway'i yeniden görmek güzeldi sanki.

  -bir de kai denen düşman kişisinin zincirli palaları silah olarak kullanışı, god of war'dan kratos'u anımsattı istemsizce.

  po'nun kayıp panda köyü olayı hikayeye sevimlilik katmış.

  --- spoiler ---
 • italya'da tartışmaya sebep olmuş film. nedeni ise filmin baş kahramanı olan po'nun iki babası olmasının geleneksel aile değerlerine saldırı olarak nitelendirilirken aynı zamanda eşcinsellerin evlat edinme fikrini de yaymaya çalışması ve elbette çocuklar için kötü örnek olmasıymış.

  (bkz: http://m.hurriyet.com.tr/…ynini-mi-yikiyor-40072985)