şükela:  tümü | bugün
 • dun gece izledigim daha dogrusu gulmekten vakit buldugum zamanlarda gozumun takildigi super sacma bir o kadar komik film, 2 tane eski karete filmine bizim asil elemani montajliyarak cekilen, seslendilermelerin super yapildigi, tek goguslu kadin sahnesiyle beni benden alan, kotu adam master'in adini master batty olarak degistirdigin i soylemesi sonucu herkezin; but batty is a woman name diyaloguna sahip, sadece 1 kez izlenebilecegini dusundugum film.
 • takılıp izlenirse yanak kaslarını ağrıtan film.
 • ozellikle bu ulkenin gelecegi* olan insanlarin bayilacagina inandigim gulmekten yerlere yuvarlami$, aglatmi$, kahkaha tufanina bogmu$ nefis bir film..

  - viiiiiiiiiuuuuuuuuviuuuuuuuuuuuviiiiiiiiiuuuuuuuuuuuu
  - eeeeeeeeeeeeeeeelooooooooooooooooo

  cogu sahnenin hali hazirdaki filmlere montaj olmasi ayrica tad katmi$.. kivrandirici bir $ey..
 • bi selçuk erdem havasinda, sokakta oynayan çocuklar "biz çocuguz... biz çocuguz..." diye $arki soylerken koputgum film.
 • beklediğimden daha absürd çıkan film. zaten komik olan çekik gözlü kung fu filmlerini daha da hayvanlaştırmış adamlar.
  kavga esnasında yapılan cant touch this esprisi ile beraber kung fu çalışan elemanların hep bir ağızdan "cinsel tercihimiz kimseyi ilgilendirmez" diye bağırması harikaydı.
 • gunluk hayatimiza "but master! i don't like him very much!", "sit down!", "my finger points!", "shirt ripper!", "i am a man too you know", "i go pee-pee standing up!", "bird! birdie! tigey! tiger!", "it is so baaaad! it is so eeeevil!", "you're falling, i'm falling, we're falling!", "viyyyuviyyyyyuvvviiyyyyuuu", "chosen one!", "i'm coming!", "and where do you rule? the dark nipple people?", "would you say ten million miles?", "as you know i'm a man with special needs", "i'm rehearsing", "come on don't spoil the moment!", "it will be significant!" gibi vecizeleri yerle$tirmi$ nadide kult filmlerimizden biridir. final battle sahneleri haric ba$tan sonra defalarca sikilmadan seyredilebilir. devaminin bu kadar iyi olmayacagini tahmin ediyorum.

  this is cnn!
 • mu$ufasa karakteri aslan kral'da gokyuzunde canlanan aslana direk ithaftir, hatta sozkonusu aslan: "simba!" diye ba$lar sozune. chosen one kendisini "i'm chosen one!" diye tanitinca aslan film boyunca kendisine "chosimba!" diye hitab eder.
 • malum 25 ya$indan sonra beyin hucresi uretimi durdugundan 25+'lar filmden keyif almayabilir.

  bir 25+2 olarak exceptional mind, extraordinary sense of humour sahibi oldugumu da kanitlami$ oldum bu filmden ba$tan sona keyif alarak.
 • başından sonuna kadar güldürebilitesi olan bir film. hele filmin en sonunda çekim hataları gibi bir bölüm yapmışlar ki.. en çok güldüğüm kısım orasıdır sanırım..
 • - one!
  - of us!
  - is wearing!
  - a push-up bra!
hesabın var mı? giriş yap