şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bir aykut kocaman vecizesi. premses aykut'un tacını kim aldıysa geri versin.
  https://twitter.com/…status/970373157310861312?s=20
 • mağduriyetinin ve aylardır ağlamasının boyutu işte bir taç atışı kadardır. teleset mobilya köfteci ramiz'den kendi sahasında üç tane yemiş açıklama olarak başka bir maçtaki taç atışının arkasına sığınıyor. yazık lan kimin teknik direktörüyse. bu adamın yarışın içinde olduğu her sezon futboldaki seviye inebileceği minimum değere ulaşıyor.

  uydurduğu "taç hırsızlığı"nın derdinde bu kadar ağlayan adam bu sezon ligde beşiktaş'a karşı oynadığı maçlarda kendi lehine yapılan "gol ve penaltı hırsızlıkları" kendilerine karşı yapılsa şu ana kadar dünyayı üç defa yakmış olurdu herhalde.
 • öğrencilikte falan olur para bitince çıkardığın giysilerin cebinde bozukluk ararsın koltuğun arasına kaçmış mı diye koltuk minderlerini kaldırırsın.
  işte aykutun açıklamasıda öyle olmuş. kıyıda köşede ne kalmış.

  hadi çek git aykut umitsizce çabalaman seni daha acınası bir hale sokuyor, ama öyle nefret ettirdib ki kendinden eski sevenler bile acıyamıyor şu haline.
 • beşiktaşlı ağlaması diye sözlükte başlık var ama ben hayatımda bu kadar çok ağlayan bir teknik direktöre sahip bir takım görmedim. her akhisarspor maçından sonra beşiktaş ile ilgili bir ağlamasını dinliyoruz. tamam aykut hocam taç hırsızlığı yaşandığını da söyledin. bakalım gelecek hafta alınacak bir kötü sonuçtan sonra nasıl bir aut hırsızlığından bahsedecek. adam senede 2-3 beşiktaş maçı anca oynuyor ama her haftasonu beşiktaş maçlarından bahsediyor. kitap yaz da ağla aykut hoca, böyle tv dizisi gibi her hafta teker teker açıklaman heyecan yapmıyor.
 • galiba son yıllarda şahit olduğum en ezik açıklama budur.
 • adam resmen taraftar profilini bildiği için taraftara oynuyor. bence gayet iyi. bu taraftar sırf beşiktaş maçındaki hareketlerinden dolayı rvp'yi başına taç yaptı. aynı kafaya hitap ediyor işte.
 • taçtan ağlayan adam. gelmiş şu maydanozsporlular şenol güneş'e ağlıyor diyor bir de.

  şenol güneş ağlıyorsa; aynı maçta ofsay olmayan golü verilmedi, rakibin kırmızı verilmedi, kendi penaltısı verilmedi diye ağlıyor.

  bu herif ofsayttan gol attığı maç için "çok faul verdi bize" diyor. kalecisi ve ortasaha oyuncusunun 55. dakikada atılması gereken maçta "tacımızı çaldılar" diye ağlıyor.

  rezillik.
 • aklıma nedensizce (bkz: fışkiyeyi kim kırdı) açıklamasını getirmiştir.

  allah kimseye bu kadar aciz bir hoca ve bu kadar aziz bir başkan vermesin.