• sam gizem 20 yaşında, kuralların sınırlar belirlediğine ve kurallar olmadan dans etmenin yaratıcılığını harekete geçirdiğini savunuyor.

“benim tutkum özgürlük. kendimi en özgür hissettiğim an, dans ettiğim her an. müzik başlar, bir ritim yakalarım ve ona bedenimle eşlik ederim. kendimi kurallar olmadan ifade etmek istiyorum. bu yüzden serbest stil dans ediyorum. çünkü kurallar yoksa yaratıcı olmak zorundasın ve bunun da bir sınırı yok. dans ederken bir sonraki hareketimin ne olacağını bazen ben bile merak ediyorum. sınırları zorlamayı, kendimi şaşırtmayı seviyorum. sen de kendini keşfetmek istiyorsan çık oyna.
  • ekşi sözlüğün iyice kanalizasyon gibi bir yere gittiğini gösteren reklam kampanyası. kanzuk bey isterseniz reklamı alıp gözümüze de sokalım.
  • yazı yazarken bir sonraki harfin ne olacağını bazen ben bile merak ediyorum. serbest stil yazı yazıyorum, bakın.

arhusghasofhsuıfhasrfw9h sıofhdsıghfasıfsfyhaso sfduhafasguıh sfhsgfgısıf fsghdfgsa fsghfıaswwejspp apaapğğjfs asjfsghfh jksoshafh ksjkfghsuk aa39sfjsoaohfo njsıohahfho asofhsshfsdof jsaıjfosayfsof posjspajfsfsoj4j pasjdfsopp asohodspspğasfpsfps jsfjhasgasıf.

gördün mü? sanat bu..
  • sloganı bilmem ama rahatsız edici olmayan, güzel bir reklam.

asiliğiniz yüzünden bütün reklamları kaldıralım isterseniz güzide ekşi kullanıcıları?
  • "kural yoksa yaratıcı ol" mottosunun görebileceğimiz en iyi örneği rick and morty'dir.
  • bende ilginç bir huy var. bir şeyin reklam olduğunu bilince onun yazısını okuyamıyorum. baştan ekside başlıyor önemsiz ve değersiz geliyor. reklamcıların reklam değilmiş gibi daha doğal yöntemlere odaklanması lazım bence. yoksa bu iş böyle cacık...
  • ayakabıları 700 tl'ye alalım da yaratıcı olalım.
  • yaratıcı ol haşa huzurdan yeni türkiye'de zinhar kullanımı yasak bir olgu, ayrıca faizcilik haram, reklam da günah, 14 yaşında oğlan bademlemek serbest onu şaapma
hesabın var mı? giriş yap