• o kadar tepki aldıktan sonra kandırdığı hanımla parayı paylaşmak istediğini beyan etmiş. 2 gün sonra unutulacaksın zaten, kazandığın parayı yesene. tekrar gündeme gelmeye gerek var mıydı?

fırıldak gibi adammış.
  • birgün aynaya baktığında, ağzının ve burnunun yer değiştirdiğini görme ihtimali çok yüksek olan şahsiyet.
  • bu adamin acizligi hicbir yerde yok.
    para icin kuculmek bu olsa gerek.
  • anasinin, oglum sozunu tutmadi, bile bile yalan soyledi, yemin etti diye hayiflanacagi yerde, benim cocuklarimin farkini goruyor musunuz diye grurlanmasi, soz konusu donekligin nerden mayalandigini acikliyor ey insanlar.
    bir de butona basisi ne kadar ac oldugunu bagiriyordu, yemin kismina gelince, yemin sadece muslumanlarin kutsali degil; "sag elinizi kaldirip, dogruyu yalnizca dogruyu soyleyeceginize yemin eder misiniz ? " bu size bir seyler anlatiyor mu ?
    coksinirliyim<3
  • müslümanların çoğunlukta olduğu diğer ülkeleri bilemeyeceğim ama türkiye gibi bir ülkede kınanmaması gereken adamdır. son röportajında bilinçsiz de olsa pek çoklarına ayna tutmuştur: yemin ağız alışkanlığı.

benim anlamadığım bu adam üzerine bu kadar büyük bir muhabbet dönmesi. kuzum siz şaşırmıyor musunuz böyle şeylere allasen? seni kimlerin ve nasıl yönettiğini bir hatırla istersen!
  • yerinde olsam aynısını yapabileceğim adam. yarışma bu lan sonuçta. hem de karşıdakini kandırmanın başarı getireceği bir yarışma. sayenizde adamın ne şerefsizliği kaldı ne namussuzluğu. gören de eleştirenler hayatlarında hiç yalan söylememiş sanacağız. zafere giden yolda her şey mübahtır. hala bır bır konuşun siz. eğer kazanan kişinin paranın yarısını vereceği haberi doğruysa buradan ona seslenmek istiyorum; verme kardeş! bir kaç tane gerizekalının yaptığı mahalle baskısına kulak asma sen. gönlünce harca parayı. kimseyi dolandırmadın, çalmadın çırpmadın sonuçta. hakkındır o para.
  • çarpsın demekle çarpmayacağını bilmesi gibi 9 yaşındaki çocuğun yapabildiği gözlem tecrübesine sahip olmasından olabilir mi acaba?
  • çarpılmış mı ?
  • bir kağıt parçasının kendisini çarpacağına inanan birinin söylemi. yazık la kim kandırdıysa bu milyonlarca insanı.
  • öldüğünde ne olacagını anlayan adamdır.
hesabın var mı? giriş yap