*

şükela:  tümü | bugün
  • trt'de reklam aralarında zart diye çıkıp ışid-tv gibi siyah bir ekranda arapça cümlelerle insanı geren, muhtemelen ramazana kadar daha sıklıkla tanıtımlarını göreceğimiz yarışmamsı.

benim ödediğim vergilerimle yapılıyor bu ve eğer bunu yapanlar için önemliyse "hakkımı helal etmiyorum".
  • an itibariyle trt'de reklamları dönen ve ramazan boyunca yayınlanacağı duyurlan, çeşitli hocaların genç yarışmacıların tilavetini puanladıkları fantastik yarışma. oh yeah.
    (bkz: sana puanım dokuz kankam)
  • az önce hasbel kader trt açıkken rast geldiğim, tanıtımını gördüğüm yarışmadır. bildiğiniz o ses türkiye tarzı yarışmaya benzetmişler kutsal kitabı okumayı, daha fazlası için tık tık

not: başlık daha önce açıldıysa affola, açılmadıysa ilk başlığım hayrola.
  • o ses türkiye'nin dini versiyonu. ama koltuktaki düğmeye basıp dönme olsa daha iyi olabilirdi.
  • kazanan ne ödül alır onu merak ediyorum.
    (bkz: best imam)
  • güzel ülkemin geldiği son noktadır. hocalar jüri üyesi olmuş, okumayı değerlendiriyorlar.
    final bölümü tabii ki kadir gecesidir. 1. olana cennetten bir köşe sunuyorlar mı merak etmemek elde değil..

başvuru ve detaylara buradan ulaşabilirsiniz.
  • ramazan ayında pis sakallı, tarikat suratlı cemaat abilerini ekranlara çıkarıp popüler kültüre yeni bir saçmalık katacak olan neoliberal islamın son meyvesidir. yazık yazık. o programa harcanacak parayla ramazan ayında islam dediğiniz o dinin felsefesiyle yoksul ve açlara yardım etseniz ne olur ki.
  • (bkz: kuranstar)
  • fenerbahçe basketbol maçını izlerken, reklamı denk geldiğinde ne oluyo lan, kanallar mı karıştı deyip şaşırmama sebep olan yarışmadır.

ödül de hac, umre falan heralde?
hesabın var mı? giriş yap