şükela:  tümü | bugün soru sor
  • yav cinnet geçiricem, yemin ediyorum sinirden gebericem bu nedir arkadaş 180 tl nedir ananızın o amına koyim emmi 180 tl nedir!
    ben bu ülkede bi ağız tadı ile sarhoş da olamayacaksam, bu siktiğimin dağında niye yaşıyorum ulan?
    instagrama bakıyorum karılar sabahtan akşama kadar kafelerde, pilateslerde, akşam da sabaha kadar o balıkçı senin bu balıkçı benim içmelerde...
    ulan şişesi 180 tl markette allahsız karı! kitapsız orospu çocuğu. biz haftada bir 3 kişi 100 kül rakıya girebilirsek kurbanlık misali ancak içebiliyoruz, onu da içemeyecek olanlar zaten çoktan döndü yapma rakıya, kör olan geberip gidenleri saymıyorum bile, sorumlusu içkiyi fiyatlarını bu noktaya çeken orrrrrrrrrooosssspuuuuu çocuğu kimse odur da konumuz farklı, ona başka bir yerde sövücem.
    hah onu diyorum, ulan biz haftada 1, 2-3 kişi birleşmeden rakı içemiyoruz, bu benim insragramda gördüğüm ellerinde tuttukları nargilenin marpucu götüne giresice koca memeli kaltaklar nasıl her gece içiyor abi biri bana anlatsın. bu nasıl bir ülke ki, bir taraf acından geberirken, 22 yaşında karılar altlarında son model arabadan aşağı inmiyorlar? olum benim öyle arabası olan arkadaşım yok lan arkadaşım! 33 yaşındayım toplasan 2-3 tane öyle arkadaşım yok böyle dünyanın da adaletini sikerim böyle hayatın da kitabında dinininde lan yeter!
    daraldım amk kıyamet mi kopacak iç savaş mı ne çıkacak işçi sendikası ile görüşmeye giren güvenlik görevlisi işçi kadın 1800 tl’ye iki çocuğuna tek başına kirada oturduğu evde bakmaya çalışıyor ulan yeter koyarım amınıza haaa!
    düzene bak anasını satayım kimse de demiyor ki aga bu nedir!

neyse daraldım amk sikicem kitabını gidip kolonya kokluycam
  • (bkz: isyaaan)
  • öğrenci evlerinin olmazsa olmazıdır bazen sayı yediyi bile geçebilir.
  • (bkz: büyük ekşi sözlük isyanı)

ayrıca verdiğin örneği sikeyim.
  • adana'da semt meyhanesinde sürekli yaptığımız olay. mekanda rakı, dışarıdan getiriliyor. parayı koyup alıyoruz tavsiye ederim zevkli oluyor.
  • ülkemin mazbut insanın geldiği son durumu özetler nitelikte başlık.
    kardeşim üzülme sadece 3 kişi danaya girer gibi rakıya girmiş olmuyorsunuz 3 kişi +3 imamın maaşınıda ödemiş olarak sevap günah pointi noktasında nötr bir duruma düşerek cennetide garantilemiş oluyorsunuz.
    win win yani...
    şefin tavsiyesi: az için ağzınızla için