• kura karşı bir akp projesi varsa bu olsa olsa kuru sabitlemek ve döviz varlıklara sınırlama getirmektir. o yüzden herkesin dikkatli ve uyanık olması lazım.
  • benim de projem var diye karsilik verdigim cumle. 10 aydir dolara euroya basiyorum elimde ne kadar turk lirasi varsa. gec bile kaldim. bu siyasetcilerin ipiyle kuyuya inilmez. kuyu bombok bir yere cikacak. sabah gazetesi okumaya devam.*
  • bahsettiği proje; akit tv’nin dolar kurunu 3.98 tl olarak göstermesi ise benim projem daha iyi:
    dolar : 2 tl sabitledim. alkışlayın lan beni.
  • ne güzel. iktidara gelince uygularsınız.
  • saldırının evveliyatı 21 şubat'tır

iktidarı ele geçirebilmek için vatan hainlerinin dış mihraklarla işbirliği yapıp ecevit'i dsp ve mhp hükümetini devirmiştir.

hainler saldırıyı en zayıf anımızda, gölcük depremi sonrasında gerçekleştirmiş lideri hapise atılan pkk'ya silah bırakmasına rağmen hainlerin verdiği taviz ve desteklerle güçlenmiş, fetö orduyu ele geçirmiş ve içini boşaltmıştır.
  • 4.25 tl üzerinde bir dolar kuruna topyekün ülkemizin yapabileceği hiç bir şey yok. merkez bankası müdahalesi dahil.

inmesi ve çıkması tamamı ile dış kaynaklı gerçekleşecek bu saatten sonra.

şu an ekonomimiz kanser ve çok fazla metastaz yapmış durumda. başka türlü nasıl anlatırım bilmiyorum.
  • batır-el hocayı dinlemez inşallah demiştim, tüh.
hesabın var mı? giriş yap