şükela:  tümü | bugün
  • orijinali "ekonomide hiçbir teknik temeli olmayan, kur üzerinden yürütülen saldırı dalgasını tersine çevirmek için projelerimiz var" olan rte cümlesi. bugün söylemiş bunu. proje hakkında bilgi vermemiş.

https://www.google.com.tr/…ojemiz-var-haberi-414737
  • kura karşı bir akp projesi varsa bu olsa olsa kuru sabitlemek ve döviz varlıklara sınırlama getirmektir. o yüzden herkesin dikkatli ve uyanık olması lazım.
  • benim de projem var diye karsilik verdigim cumle. 10 aydir dolara euroya basiyorum elimde ne kadar turk lirasi varsa. gec bile kaldim. bu siyasetcilerin ipiyle kuyuya inilmez. kuyu bombok bir yere cikacak. sabah gazetesi okumaya devam.*
  • (bkz: kur artışını durduran okunmuş kereviz projesi)

buyursunlar uygulasınlar seçimi beklemesinler.
  • bir 10 milyar daha satarız is coming.

(bkz: necmettin batırel'in doları düşürecek çözümü)
  • ne güzel. iktidara gelince uygularsınız.
  • saldırının evveliyatı 21 şubat'tır

iktidarı ele geçirebilmek için vatan hainlerinin dış mihraklarla işbirliği yapıp ecevit'i dsp ve mhp hükümetini devirmiştir.

hainler saldırıyı en zayıf anımızda, gölcük depremi sonrasında gerçekleştirmiş lideri hapise atılan pkk'ya silah bırakmasına rağmen hainlerin verdiği taviz ve desteklerle güçlenmiş, fetö orduyu ele geçirmiş ve içini boşaltmıştır.
  • 4.25 tl üzerinde bir dolar kuruna topyekün ülkemizin yapabileceği hiç bir şey yok. merkez bankası müdahalesi dahil.

inmesi ve çıkması tamamı ile dış kaynaklı gerçekleşecek bu saatten sonra.

şu an ekonomimiz kanser ve çok fazla metastaz yapmış durumda. başka türlü nasıl anlatırım bilmiyorum.
  • hayata geçirmek için ne bekliyorsun madem planın var, yoksa doların yükselmesi işine mi geliyor?

sorusunu sordurtan içi boş açıklama..
  • 24 haziran dan 2 yıl sonra padişahlık seçimi;

recep tayyip erdoğan: "şu an başkanım ama anayasadaki bazı maddeler nedeniyle hızlı kararlar alamıyoruz. padişah seçilirsem ülke hızlı bir şekilde kalkınacak"

padişahlık seçiminden 4 yıl sonra imparatorluk seçimi;

recep tayyip erdoğan: "padişahlık sisteminde babadan oğula geçen bir sistem var. bu sağlıklı değil. imparatorluk sisteminde ülkemiz uçacak"

imparatorluk seçiminden 5 yıl sonra halifelik referandumu;

recep tayyip erdoğan: "imparatorluk sisteminde dinimizi istediğimiz gibi yaşayamıyoruz. halifelik geri gelirse dinimizi özgürce yaşayacağız"

halifelik geldikten 3 yıl sonra, yeni peygamber kim olmalı tartışmaları;

recep tayyip erdoğan: "halifelik yeterli değil. peygamber olursam dinimizi yayacağım hamdolsun"

erdoğan peygamber olduktan 7 yıl sonra;

recep tayyip erdoğan: "aslında allah olsam tam süper olacak"

erdoğan allah olduktan sonra;

recep tayyip erdoğan: "canım sıkılıyor"

hülasa ardı arkası kesilmeyen vaatlerden biri daha.