şükela:  tümü | bugün
  • diş ipi kullanımı kolay ve zevkli hale getiren buluş. watsons, migros gibi zincirlerde 50'lik kutuları 5lira gibi bir fiyata bulunabilmekte. kullanın kullandırın.

seksi resimleri için tıklayınız

ek: nanelileri var, dadından yinmiyur.
  • 6-7 sene once eczacilarin bi cesit birligi ithal ediyordu bunlari. daha sonra gelmez oldu, bir kac sene gozlerim raflarda onu aradi... iki sene once yine cikti piyasaya, ertesi sene yine kayboldu... derken bir suredir farkli markalar halinde yeniden bulunabiliyor. dis ipi kullanma külfetini büyük ölçüde azaltıyor.
  • surekli dis ipi kullanan insanlarin tercih etmeyecegi fakat geri kalanlarin cok isine yarayacak harika urun.

ben surekli cebimde/cantamda/arabada bir kutu dis ipi bulundururum ve ne agirlik yapar, ne yer kaplar. bu urunse cok az dis ipi icin hayvanlar gibi yer kapliyor. gecen alacaktim sirf denemek icin ama sonra vazgectim. dis ipi kullanmiyorsaniz alin bunu kullanin, ileride cok daha rahat edersiniz.
  • metrelerce diş ipi harcayarak yapabildiğim işi minicik şeyle yaptırıyor bana, kürdanı da cabası. diş ipini zor geldiği için sürekli aksatıyorsanız bunu alın.
  • tam bir bebek. diş ipi kutusu kolay taşınıyor bunun kutusunu taşıyamam diyenler de bi peçeteye iki tane sarıp atsın çantasına yahu.

ben ki asla sigara içmeyen, hatta önceden 3,5 yıl diş teli kullandığı için dişlerini fırçalama manyağı olmuş bi insan olarak dişlerime iyi baktığımı sanırdım ama diş etlerimdeki kanamalar yüzünden dişçiye gittiğimde deli gibi diş taşım olduğunu öğrendim. hepsini temizlettim hem de diş etlerim kanaya kanaya. resmen dişlerimin arka taraflarında olanlar olmuş haberim yokken.

dişçinin tavsiyesiyle de düzenli olarak diş ipi ve ağız çalkalama suyu kullanmaya başladım. (bu ne lan diş macunu reklamı gibi oldu) evde de bu kürdanlılardan vardı. resmen aşık oldum.

hakikaten hunharca fırçalasanız da bazı inatçı dişlerin arasındaki zımbırtılar çıkmıyor. önce dişleri fırçalayıp sonra bu güzel kürdanlı diş ipleriyle dişlerinizin arasını fıtı fıtı temizleyip en son da ağız çalkalama suyunu kullandınız mı off offf. orgazm. herkeşe tavsiye ediyorum.

dipnot: evet ruh hastasıyım.
  • mantık güzel ama minnacık ip için hayvani plastik bedene sahip ve hepsi kullanıldıktan sonra atılıyor. kısacası diş ipi kullanıp dünyanın en harika alışkanlığına imza atarken doğanın ağzına sıçıyorsunuz. halbuki bi aparatı olsa ve ipi kürdana geçirdikten sonra plastiğini değil de sadece ipini atsak ve geri kalanı yıkasak? ya da kürdan bedeni plastik olmasa.

falan filan.
  • a101de satılan stop ever marka olanı oldukça başarılı olan bir ürün.
  • aliexpress sitesinde çok makul fiyatlara bulunulabilen şey.
  • yüzyılın icadı diye herkese anlattığım mucizevi ürün.

migros'ta bulunan, markasını unuttuğum çeşidini tavsiye ederim. yanımızda nasıl taşıyacaz diyenleri de unutmamışlar içine 3-5 tane koyabileceğiniz şöyle bi kılıf uydurmuşlar.
  • normal diş ipini kullanmaya çalışırken saçma sapan şekillere giren, adeta bıyık alan kadınlara benzeyenlerin bu dertten kurtulması için üretilmiş hede.

kafada daha kolay canlanması için; https://i.hizliresim.com/mjq8or.jpg

kürdanlıyı da kullanamayanlar için de sanırım gelecekte genetik mühendisleri küçücük nehir kuşları üretecekler. diş fırçalamak için banyoya girdiğimizde küçük kafeslerde bulunan küçük nehir kuşlarını salıcaz, onlar da aynı timsahların, su aygırlarının dişlerini temizledikleri gibi, biz de ağzımız açık halde beklerken gelip bizim dişlerimizi temizleyecekler.