şükela:  tümü | bugün
  • atkıların götlerine sokulmadan sınır dışı edilmesi haksızlıktır.
    t:olmayan ülkenin atkısı.
  • ülkenin önemi yok bir ülkeye çalışmaya gidiyorsan o ülkenin insanlarını rahatsız edecek şey yapmaman lazım.
    mesela iran'a gidip israil bayraklı t-shirt ile dolaşmayacaksın.

soğuk savaş yıllarında abd'de sscb bayraklı t-shirt ile dolaşsan başına neler gelirdi.

üstelik kürdistan dediğin yer bir bölgesel yönetim ülke bile değil ki t-shirte kurdistan yazıyor direk bölgesel yönetim falan değil.

bir ülkenin hassasiyetlerine saygı göstermeyen yabancı mutlaka o ülkeden sınırdışı edilmelidir.
  • hayali kürdistan olanın mekanı kabristan olsun!

edit: bu sözde kast edilen türkiye sınırları içinde bir kürdistan hayal edenlerdir.
  • (bkz: hayatta bazen güzel şeyler de oluyor)

sen kim köpeksin ki o atkıyı benim ülkemde takıp geziyorsun, sikerler kaaamil, hepinizi sikerler.
  • faşist turnosolu olmuştur.
  • ırkçı ve faşist bir karar değildir. keşke öyle kararlar da verilse.

edit: mezopotamya fareleri mesaj kutumdan uzak dursun lütfen. sıkıcı olmaya başladınız.
  • işte tam olarak bu gibi sebeplerden ötürü ülke bu haldedir. (bkz: ete para vermeyin yiyin birbirinizi, göte para vermeyin sikin birbirinizi)
  • darısı kürdistan in varlığına inanan tüm insanların başına.
  • bak sen ırkçı faşist kararmış. hassstir ordan.

bulunduğun ülkeyi beğenmeyerek bölmeye kalkıyor ve hayali bir ülkenin bayrağını taşıyarak niyetini belli ediyorsun. seni bu niyetinden dolayı siktir ediyorlar bu kadar basit. bunu nesi ırkçılık ve faşistlik?