şükela:  tümü | bugün
  • hakemin kafasina tas atip macin tatil edilmesidir.
  • olmayan yerin , olmayan çoçuklarıdır.k.rdistan neresi lan bok kafalı amipler?
  • türkiye'de, iran' da, suriye'de çocuk olmaktır o. kürdistan diye bir yer yoktur zira.

hem şöyle de bir şey var illa karşılaştırmak gerekirse. türkiye' de pkk piçleri yüzünden babasız kalmış asker çocuğu olmaktan daha kötü değildir.

çocuklar üzerinden politika yapmayın bari aq.
  • shire'da hobbit olmak gibidir. efendim öyle biyer olmadığı için roman kahramanı olabilir.
  • kürdistan ne la ? yok öyle bi dünya
  • amını siktiğimin bölücüleri daha bir hafta önce ambulans tarayıp polis öldürürken susuyorlardı, şimdi çoluğun çocuğun üzerinden salyalarını akıtıyorlar. sizin vizyonunuza da milliyetçiliğinize de sıçam.
    tanım: olmayan bir ülkede olmayacak durum.
  • kendi kardeşleriyle 11 e 11 futbol maçı yapabilmektir.
  • kürdistan koskaca coğrafi bölgenin adıdır... dersim bölgesi onun yanında yavru kalır... bir ideoloji peşindeysiniz bilgilenin, felsefesini özümseyin,adam gibi ideolojisahibiolun... yok abisi ben faşistim, kürdistan bölgesini egemenliğimizin altına alacağız, bayrağımızı oraya dikeceğiz derseniz ne diyeyim gari... o zaman da ne dünyaya, ne yaşadığınız ülkeye, ne kendinize huzur verirsiniz...
  • büyüyünce potansiyel öşekçi olmaktır. öşek yalancıdır ama.
  • kürdistan nere la götünüzden uydurup bazı saf insanlarımıza boş ümit vermeyin.