şükela:  tümü | bugün
 • twitter'da gündem olmuş hashtag. humanist takılan teröristlerin hayali. azıcık yüz verince ülkeyi bölme hayalleri kurmaya başlamış eşekler.

  https://twitter.com/…us/1265357085954449408/photo/1
  görsel

  https://twitter.com/…vin/status/1265406341948080130
  görsel

  https://twitter.com/…esh/status/1265427081212674060
  görsel

  https://twitter.com/…inu/status/1265380204987506694
  görsel

  https://twitter.com/…___/status/1265336414033661954
  görsel

  https://twitter.com/…gen/status/1265395399659008001
  görsel

  https://twitter.com/…dir/status/1265337410893856769
  görsel

  bak bak, paylaştıkları şeylere bak eşek siken evrimini tamamlayamamış organizmaların. anca rüyalarda diyoruz geçiyoruz.

  bu teröristleri yok insan hakları bilmemne diye savunanlar da görsün gerçek yüzlerini!

  edit: twitter'da görüp rahatsız olduğumdan bu başlığı açtım ve bu sebeple aktroll ilan edilmişim bazıları tarafından. kürtlerle hiçbir sorunumun olmadığını belirtmekle beraber bu başlıktan kaynaklı da kürtlere karşı herhangi bir ırkçılık girişimim olduğu da sanılmasın. bilakis kürtleri severim ve halihazırda bu entry'de de kürt lafı bile kullanılmamıştır direkt terörist denmişir hatta daha bir kaç gün önce #107669818 şöyle bir entry girmişim. bu tepki humanist ayağına yatıp ülkeyi bölmeye çalışan teröristleredir. eşek lafı kürtlere değil bu hayali kuran teröristlere karşı söylenmiştir. bunu görüp kürt ırkçılığı yapanlara da söylenecek bir şey zaten yok! bu bölücüleri kürtten saymak bile kürtlere hakarettir! her milletin kötüsü olabilir. birilerinin yaptığı bölücülükle bir ırk kötülenemez! bu ülke farklı etnik kimliğe sahip vatandaşlarımızla, zenginliğimizle güzel teröristler ile değil.

  edit 2: hashtag'i görünce insanın elbette siniri bozulmuyor değil ancak bunun üstünden ırkçılık yapmanın çok yanlış olduğunu söylemem gerekiyor. bir kaç terörist üzerinden bütün ırk yaftalanamaz. bu başlık da kürt ırkına dair ırkçı entry girenleri üzülerek görüyorum ve kendilerinden entry'lerini kaldırmalarını ve düşünce tarzlarını değiştirmelerini rica ediyorum. bir kaç terörist üzerinden birbirimize lütfen kin beslemeyelim. entry'de kürt lafı bile kullanılmamıştır. direkt terörist denmiştir. eşek lafı da aynı şekilde bunlara karşı kullanılmış olup kürtlere karşı kullanılmamıştır.
 • bal gibi de engellenir.
  türkiye türklerindir !
 • hayallerde yaşıyor bazıları dediğim hashtagdir .
 • kendileri de ciddiye almıyor artık bu lafları ama alışkanlık herhalde. güneydoğuda inanın halkın çoğu devleti sevmese de böyle radikal çıkışlardan bıktı. eskisi gibi dağa çıkma hayali olan gençler neredeyse kalmadı. abdullah öcalanı yeni nesil kürtler sevmiyor bile. özetle bir şeyler iyiye gidiyor, üzerinde durup pirim yaptırmamak lazım.
 • konu toprak, hegemonya, rant olunca nasıl da milliyetci kesiliyor bu kürtçüler. içlerindeki ülkücü dışarı çıkıyor.

  engellenir kardeşim engellenir. hatta sanıyorum bin yıllardır engelleniyor, yanlış mi biliyorum :)
 • bir pelikan propagandası. dikkat edin; iki gündür twitter'da "kürtler ayrılmayı tartışıyor", "kürdistan engellenemez" gibi hashtag'ler açılıyor ve bunları sözlük gündemine aktroll'ler taşıyor.

  amaçları yeniden bir türk-kürt çatışması yaratıp bunun üzerinden hdp'ye, hdp üzerinden de chp'ye yüklenerek bölücü söylemlerini pekiştirmek. bu, erken seçim için kendilerine yarattıkları bir koz. akp'nin çatışmadan, hamasetten ve popülizmden beslendiğini hepiniz biliyorsunuz.

  kürtler'in ayrılmayı tartıştığı veya kürdistan hareketinin engellenemeyeceğini düşündüğü falan yok, o gündem çok eskide kaldı. biraz incelerseniz tag altındaki tweet'lerin %90'ının akp'li ve mhp'li kripto hesaplara, %10'unun da gaza gelen teröristlere ait olduğunu göreceksiniz.

  bu kadar basit bir şekilde manipülasyona gelmeyin.

  e: imla.
 • engellenmedi zaten. kuzey ırak'ta kürt özerk yönetimi mevcut. hadi toplayın bavulları..
 • dedi mezopotamya kevaşesi. 5000 yıldır kuramadınız şu devleti :)
 • son zamanlarda kürtlere yönelik twitterda hergün bir etiket açılıyor ve milliyetçi duyguları kabartacak şekilde yönlendirmeler yapılıyor.
  bu etiketlerin nerden hangi amaçla açıldığı o kadar belli ki sözlüğe taşıyanlardan da bunu çok rahat anlayabiliyorsunuz.
  zaten etikeye tıkladığınızda bir allahın kulunun da “kürdistan engellenemez” dediği yok, herkes bu etikete saldırmış sadece:))
  anlaşılan abbas yolcu ve oylarda ciddi bir düşüş var ki hayali hashtagler açarak olmamış şeyleri olmuş gibi kamuoyu oluşturuyorlar.
  ekşideki sazanları görünce de aslında amaçlarına ulaştıklarını da görebiliyorsunuz.
  yarınki hashtagi ben koyayım boş yere yorulmasınlar. sizler de yatınki hashtage de bu başlığa sazanlayın da yorulmayın.
  #kürtleryenidevletistiyor
  buyrun saldırın
 • birileri yine provokatif etiketler açıp vatan millet sakarya edebiyati üzerinden prim kasmaya çalışıyor belliki.
183 entry daha