şükela:  tümü | bugün
 • bal gibi de engellenir.
  türkiye türklerindir !
 • twitterdan dünyayı kurtardığını, insanlığa kardeşliği getirdiğini zannedenlerin ülke kuracağını zanneden cinsinin başlattığı hareket.

  nah kurarsınız.
 • hayallerde yaşıyor bazıları dediğim hashtagdir .
 • kendileri de ciddiye almıyor artık bu lafları ama alışkanlık herhalde. güneydoğuda inanın halkın çoğu devleti sevmese de böyle radikal çıkışlardan bıktı. eskisi gibi dağa çıkma hayali olan gençler neredeyse kalmadı. abdullah öcalanı yeni nesil kürtler sevmiyor bile. özetle bir şeyler iyiye gidiyor, üzerinde durup pirim yaptırmamak lazım.
 • konu toprak, hegemonya, rant olunca nasıl da milliyetci kesiliyor bu kürtçüler. içlerindeki ülkücü dışarı çıkıyor.

  engellenir kardeşim engellenir. hatta sanıyorum bin yıllardır engelleniyor, yanlış mi biliyorum :)
 • bir pelikan propagandası. dikkat edin; iki gündür twitter'da "kürtler ayrılmayı tartışıyor", "kürdistan engellenemez" gibi hashtag'ler açılıyor ve bunları sözlük gündemine aktroll'ler taşıyor.

  amaçları yeniden bir türk-kürt çatışması yaratıp bunun üzerinden hdp'ye, hdp üzerinden de chp'ye yüklenerek bölücü söylemlerini pekiştirmek. bu, erken seçim için kendilerine yarattıkları bir koz. akp'nin çatışmadan, hamasetten ve popülizmden beslendiğini hepiniz biliyorsunuz.

  kürtler'in ayrılmayı tartıştığı veya kürdistan hareketinin engellenemeyeceğini düşündüğü falan yok, o gündem çok eskide kaldı. biraz incelerseniz tag altındaki tweet'lerin %90'ının akp'li ve mhp'li kripto hesaplara, %10'unun da gaza gelen teröristlere ait olduğunu göreceksiniz.

  bu kadar basit bir şekilde manipülasyona gelmeyin.

  e: imla.
 • engellenmedi zaten. kuzey ırak'ta kürt özerk yönetimi mevcut. hadi toplayın bavulları..
 • dedi mezopotamya kevaşesi. 5000 yıldır kuramadınız şu devleti :)
 • son zamanlarda kürtlere yönelik twitterda hergün bir etiket açılıyor ve milliyetçi duyguları kabartacak şekilde yönlendirmeler yapılıyor.
  bu etiketlerin nerden hangi amaçla açıldığı o kadar belli ki sözlüğe taşıyanlardan da bunu çok rahat anlayabiliyorsunuz.
  zaten etikeye tıkladığınızda bir allahın kulunun da “kürdistan engellenemez” dediği yok, herkes bu etikete saldırmış sadece:))
  anlaşılan abbas yolcu ve oylarda ciddi bir düşüş var ki hayali hashtagler açarak olmamış şeyleri olmuş gibi kamuoyu oluşturuyorlar.
  ekşideki sazanları görünce de aslında amaçlarına ulaştıklarını da görebiliyorsunuz.
  yarınki hashtagi ben koyayım boş yere yorulmasınlar. sizler de yatınki hashtage de bu başlığa sazanlayın da yorulmayın.
  #kürtleryenidevletistiyor
  buyrun saldırın
227 entry daha