şükela:  tümü | bugün
  • s*ke s*ke kabul ettirilen gerçek. kudurun aq.

not:hevaller hiç sormuyorsunuz darılıyorum ha :)

edit:
    tirkolar gelen kutuma ağlıyor çok zevkli adsfsfdfsd
  • bir kısım kürtler ve cihangir solcusundaki inanmışlık buradan geliyor demek.

(bkz: s.ke s.ke bandından geçmek)
  • sıradaki parçamız tsk dan "dağlar seni delik deşik ederim" türküsü geliyor .
  • türkçe bilmeyen faşistler ağlıyor yine ahahahahhah.

not :kürt olmayan msj atmasın bu arada.

edit:5 entryden 4 ü yanlış sggssg türkçe yazmayı bilmiyorlar diyorum şaka yaptığımı sanıyorlar ;))
  • kaç para bir maymunlar cehennemi virali
  • yabancı ülkelerin - ki isim vermeme gerek yok çocuklar bile biliyor - desteğiyle, tamamen onların amacına hizmet etmek için kurulmuş bir eyalet devleti olarak vardır.
    bu delikanlı eyalet devleti "bağımsızlığımızı ilan edelim mi?" referandumu yapmış ve %90 üzerinde evet sonucu yakalamıştır, ancak türkiye ve iran sınır kapılarını kapatacağını söyleyince bu delikanlı devlet referandumu iptal etmiştir. böyle de dosta güven düşmana korku salan, yiğit çocukların devletidir.
  • 2 (yazıyla iki) davar versem güdemeyecek it sürüsü kürdistan diyor. tarih boyunca vatansız pervasız dolaştın durdun. bir dön bak geriye, gerçekle yüzleş. amerika'nın tasmasız köpekliğini yapan kimdi acaba? bahçe köpeğisin ulan sen kimse seni bok yerine bile koymuyor. bir virüssün sen. bir düşün "kürt sorunu" diye bir kavram var. ben nasıl oluyor da sorun olabiliyorum diye bir sor kendine.
    vatansever ayrımcılık karşıtı kürt kardeşlerimi ayırıyorum. lütfen bu söylediklerimin zerresini üzerine alınmayın. üzerine alınması gereken dallamalar biliyor kendilerini.
    vatan bütünlüğünü bölücülere karşı savunanlara "oyy foşik" gibi terimler kullananlar var. sizin ben sülalenizi sikeyim.