şükela:  tümü | bugün
  • pasaportunu göster lan diyerek çürütülebilen önerme.
  • ulan tarih tarih diyorsunuz memleke lahmacun ve çiğ köfteden başka birşey getirmemişsiniz.
  • türkiye sınırları içerisinde yoktur, sınır dışında ise kimi zaman ağır makineli tüfek mermisi, kimi zaman türk yapımı roket atar mühümmatı ile olmadığının altı çizilir..
  • resmi olarak bağımsız bir kürdistan devleti yoktur. hayalini kuranların çoğu da şimdi ya toprak altında ya da mapusta. devlet kurmak aşiretten evrilen bir toplum için henüz çok erken. medeniyetin beşiği dediğimiz avrupa'da katalanlar bile başaramadı bunu. ayrıca bağımsız bir kürdistan'ın önündeki en büyük engel ne türkiye ne de iran'dır. en büyük engel kürtlerin bizzat kendileridir.
  • (bkz: yav he he)

yazık sakat galiba
  • apış arası kokan hendek maymunları sizi.
    anca buralarda ağlarsınız kahpe dölleri.
    ananızı kanırta kanırta sikiyor türk silahlı kuvvetleri, sikmeye de devam edeceğiz öşexler, ağlayın!
  • herkes saldırmış başlığa ben saldırmayacağım. erbilde 1 sene çalıştım. orda kürdistan var evet. ırak şuanda bölünmüş durumda ve yukarı bize yakın tarafa kürdistan diyorlar. ama bu kürtler tarihin en geri kalmış insanları olduğu için erbili bok götürüyo. ancak kasaba olur başkada bi bok olmaz. bide siz yıllardır kullanıldığınız için anlamıyorsunuz kullanıldığınızı. az düşünürsen türkiyede de böle bi durum var. yüzde 50 gibi.
    3 yıldırda urfada yaşıyorum. ve bişeyi kesin ve kesin biçimde anladım. bu kürtler eğitilemez abi. mümkün değil. kanun nizam yok, devlet yok. kafa hep üç kağıta. bu üçkağıt ortak özellik zaten. havasından herhalde ülkenin.
    ama siz eğitilmessiniz birader. tarih sizi eğitilemeyen vahşi topluluk olarak görecek. eğitimlilere sözüm yok. kendini kurtaran bi azınlık var.
    edit: bi üstteki 4bin yıldır varolan gerçek demiş. burda bi adam var. o da diyoki, bütün diller kürtçeden türemiştir.
    siz çok iyi anlaşırsınız amk delileri
  • türk dil kurumuna göre evin o köşesine tuvalet diyoruz.
  • yahudilere göre var bize göre yok.