şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bugun 70 yaşındaki ananemin merdivenlerde düşmesine sebep olmuş hukuk bürosudur.
    olay şöyle gerçekleşiyor:
    babam işi sebebiyle her ayın 25 günü yurtdışında ve bu sebeple türkiye hattı çoğu zaman ulaşılamaz durumda.
    bu hukuk bürosunun değerli çalışanları da nasıl bir araştırma yaptılarsa beni buluyorlar fakat bana ulaşmak için ananemin telefonunu kullanıyorlar. ananemin telefon numarası benim adıma kayıtlı değil.
    ananem (kendisi her iki kulakta da %80 işitme kaybına sahip ve cihaz kullanıyor) telefonda babama ulaşamadıklarını benim adımı duyunca panikleyip apartman merdivenlerinde bildiğin kase üstü düşüyor.
    ananemin arandığı telefon numarası olan 02129451837 yi aradığımda operatöre bağlanmak için 5 dakika kadar birinci sıradasınız denilerek bekletildim. sıkıldım ve telefonu kapattım bunun üzerine
    02129080857 numaralı telefondan arandım ve yine ilk sıradasınız diyerek beklemeye alındım.
    google da yer alan ve kendilerine ait olan websitelerinde yer alan 02124822046 dan aradığımda da sonuç aynı.
    şikayetvar da okuduklarıma göre garip bir sistemleri olan hukuk danışmaklık bürosudur.
  • telsim' e ait 20 sene önceden "borcunuz var ödeyin" smsi atan büro.
    tarafınıza ait olmayan borç çıkarma, bilgi vermeme, hakaret etme sebepleri ile şikayetvar'da haklarında bir sürü şikayet olan hukukumsu.
  • size telsim' den ekmek çıkmaz, göçüp gitmiş firmanın olmayan alacaklarının peşinde sözde, hukuk (!) firması.

bıkmadan sms atar senelerdir. buradan kibarca izah edeyim, olmayan borcu ödeyeni,

siksinler !!