• ...
  • 'rotschild ve rockfeller ailelerinin de dahil olduğu 13 yahudi ailesi tarafından kurulmuştur'dan sonrasını okumadım.
  • büyük resimcilerin batıdan ithal ettiği aptallıklarından biri. trumpçılar da bol bol kullanıyor bu kavramı. aptal olmayanlar böyle kavramlar kullanmıyorlar. globalizmi destekleyenleri eleştiriyorlar mesela.
  • hedef saptırmak ve görünmeyen bir düşman yaratmak için kullanılan terim. bu terimi uyduranla "laikçi" terimini uyduran da ihtimalle akraba.
    böyle küreselciler adında bir teşkilat varsa erdoğan bop başkanı olarak o masada yerini alır. bu durumda küreselcilerin tam kontrolünde olan ülkelerin arasında türkiye de olmalı.
  • güzel ekipmiş destekliyorum
  • cesur yeni dünya kıtabında huxley tarafından çok güzel bir şekilde işlenmiştir.diğer adı yeni dünya düzenidir.ulus devletlerinin ortadan kaldırarak küresel bir devlet kurma planıdır.oktay sinanoğlu okuyabilirsiniz.2050 david passig okuyabilirsiniz.
  • küresel güçlerin kurduğu dünya düzenini savunan hatta bunu gözlerden saklamaya çalışan kişileri ifade eden bir terim.
  • (bkz: atlantikci)
  • küreselciler için atlantikçi çok yanlış bir algı olur. küreselciler her kutubun içinde varlar. küreselcilere karşıt görüntüde olanların içinde de varlar. düşmanlıktan besleniyor, her ülkede en ahlaksız insanları devlet içinde örgütleyip yağma çeteleri kurarlarken iktidar karşıtları içinde de terör ve sokak hareketleri içinde de cirit atıp mevcut iktidarların otoriter yönetimlere dönüşmesini sağlıyorlar.

bir nokta da şu ki, küresel güçler için çalışanlar küreselcilerin ajanı olarak hareket ettiğini bilmez. onların küreselcilerin oyuncağı olduğunu nasıl fonlandıkları, nasıl paraya ulaştıkları hatta nasıl zenginleştikleri üstünden analiz edebilirsiniz. küresel güçlerin çıkarına çalışanların önleri görünmez kuvvetlerce açılır.
  • şu aralar muhafazakarı ile, seküleri ile, iktidar yandaşı ile, muhalifi ile ne kadar dar kafalı varsa ağzından bu terim düşmüyor. küreselci aşağı, küreselci yukarı. birilerini küreselcilikle itham eden birini görünce anında notunu veriyorum, bir tek bu işe yarıyor benim için. mal turnusolu gibi bir şey benim için.
hesabın var mı? giriş yap