• https://www.youtube.com/…fkvwwa_de&feature=youtu.be

yıllardır televizyonda milletin özel hayatını eleştiren tiplerin cahillikte tavan yapması.
    kürk mantolu madonna romanının madonna hakkında olduğunu zannetmesi, bir de kitabı okudum çok da altını çizeceğim bir durum yok diyerek yalanlarına devam etmesi.
    utanın biraz ya..

edit: görüntülerin birkaç saniye önce başlayanı var. kadın direkt ben okudum kitabı diyerek başlıyor.
    burda tepki gösterdiğim sadece kitabı bilmemesi değil yaşından başından utanmadan okudum diyerek yalan söylemesi.
    kitabı bilmemesine gelince; normal vatandaş kürk mantolu madonnayı bilmek zorunda değil ama sen televizyonda program yapıyorsun, her gün insanları eleştiriyorsun, sinemadan, dizilerden , edebiyattan bahsediyorsun. son yıllarda iyice popüler olmuş 200 sayfayı geçmeyen kitabı da bir zahmet oku.
  • şu memlekette başkası adına utanmadığım bir gün olmayacak mı arkadaş.

bir de oturmuş kritiğini yapıyor. reziller yaaa.
  • tv8 de yayınlanan aramızda kalmasın programında kitabın film olacağı konuşuluyor ve sarışın teyze sabahattin ali'den bihaber saydırmaya başlıyor. bunlar tv yi çıkıp eleştiri yapıyor yeni türkiyede.

https://twitter.com/…anii/status/787914248722718720
  • "yok artık!"

öyle kahve yanına kitap koymakla olmuyor, okumak gerekli.

haspam bir de altını çizecek bir şey bulamamış.

o kitaptaki ankara tasvirleri yeter lan sana. almanya yeter. heykel'de gerçekleşen acı karşılaşma yeter.

ay sinirlendim vallahi.

acun'a ait tv'de gerçekleşmiştir.

edit: imla konusunda gelen mesajlara istinaden düzeltme yapılmıştır. elektrik kesintisi yüzünden geç girdim. hatalı yazdığım için kusura bakmayın sinir ile yazdım.
    edit 2: düzeltme yapıldı. bu arada "bi" yazısına kimse takılmadı ama onu da ayrıca düzelttim :)
    teşekkürler.
  • yayına çıkmadan evvel ne yiyip içiyorsunuz? yalan yanlış sırf konuşmak adına konuşuyorsunuz yahu. nasıl bir özgüven pompalıyor size soluduğunuz hava?

edit: sırf cehaletlerini yüzlerine vurmak için arayıp bağlanacaksın canlı yayına. piç kitabından, tutunamayanlardan bahsedip çıkışı kinyas kayra aforizmalarından yapacaksın. devreleri yanmazsa ben de bir şey bilmiyorum.
  • raif efendi de menajeriymiş!!!!
  • videosunu izleyince, sabahattin ali'nin o yıllar çektiği çileler aklıma geldi...

(bkz: cahillik ne güzel şey her şeyi biliyorsun)
  • tv8 kanalını sildiğim için bunun gibi kekolukları görmüyorum çok şükür. bu güzel kitabın filmine de gitmeyeceğim.
    bazı güzel kitaplar insanın hayalinde kalmalı, sinema sektörünün dayatmasına maruz kalmamalı. bence sizler de gitmeyin.

(bkz: kürk mantolu madonna'nın film olması)
  • "burda yalan para eden biricik iştir, burda her şey bir yapmacık, bir gösteriştir."

dizelerinin sahibi sabahattin ali üstad'ın ruhu şad olsun.

ayrıca sabahattin ali'nin sırça köşk öyküsü için film çalışması olsa ne hoş olur.
hesabın var mı? giriş yap