• nam-ı diğer kürşet hocadır.

peygamber ahlakı ile homofobiyi yenmeye yeminlidir.
  • hepimizin hocasıdır. islami background'ı ile dsip üyeliği çelişki gibi görünse de yüksek kişiliği ile bunu bir potada eritip, 21. yüzyılın sihirli formülü haline getirmiştir.
  • tanıdığım en zeki adamlardan biri. beni takip ettiğinde evde perende atmıştım. twitter'ı bırakmadan önce ona bir veda mesajı atamadığım için kendimi hiçbir zaman affetmeyeceğim. bu arada sizi hala buloklamamışsa kendinizi şanslı saymanız gerekir.
  • "ben bir süre yokum. hem sizi sıktım, hem kendim sıkıldım. aeo." diyerek twitter'ı belirsiz bir süre bırakan twitter suseri. şimdiden özledik be kürşet. bizi sabah namazlarına kim kaldıracak?

edit: 21 şubat akşamı tekrardan yazmaya başladı.*
  • attığı ironik twitlerden dolayı ayküüsü düşük akepeeliler tarafından yanlış değerlendirilen ve takip edilen komik adam.
  • türkiye'nin yoğun bir siyasi dönüşümden geçtiği ve bir yandan da seçim telaşının yaşandığı bu önemli süreç içerisinde twitter'dan yaptığı yorumlar ve derin analizlerle halka ışık tutan bir aydın, kanaat önderi...
  • önder aytaç'ın gözaltına alınması üzerine ismini "önder aytaç yalnız d" şeklinde değiştiren ilim irfan sahibi müthiş insan. sanırım yalnız değildir demek istedi ama karakter sınırına takıldı.

fakat attığı tweet kafaları ziyadesiyle karıştırmaya yetti. ismiyle önder aytaç'ı yalnız bırakmayacağını iddia eden kürşet hoca bu tweetiyle de o koca kıçını bu lanet olaydan da sıyırmaya çalışıyor gibi...

bakalım ilerleyen günler ne getirecek hocaya. umarım kaybedenlerden değildir :(
  • bir hafta kadar önce nickini önce akp en az %63 yapmış, ertesi gün ise akp en fazla %38 olarak değiştirmişti. aklıma geldikçe gülüyorum.

esed kıratlıgil ile muhteşem bir ikili oluşturuyorlar ayrıca.
  • yaptığı lobi faaliyetleriyle hükümete bedelli askerliği çıkarttıracak olan hocamız, kanaat önderimiz, bir numaralı akil adamımızdır.
  • ben bu sözlüğü okumaya ilk başladığımda güzel mizah yazıları vardı. interneti de genel olarak gülmek eğlenmek için kullanıyorum. dolayısıyla komik olduğuna kanaat getirilen çoğu kişiye (sözlüklerde, twitterda) şöyle bi göz atmışımdır. bazılarına çok güldüm, bazıları bayağı geldi. neyse. sadede geliyim; içlerinde kurset hoca kadar güldüğüm kimse olmadı.bazen karnıma ağrılar girene kadar gülüyorum.

bi kere çok zeki ve yaratıcı, üstelik ben tarzını da özgün buluyorum. bi harika.
hesabın var mı? giriş yap