aynı isimde "kurşun" başlığı da var
şükela:  tümü | bugün
 • engin altan düzyatan'a burçin terzioğlu'nun eşlik edeceği. 70'lerde geçecek bir dönem dizisi. fox tv'de yayınlanacak.
 • engin altan düzyatan berrak tüzünataç ve burçin terzioğlu nun yer aldığı yeni sezon fox tv dizisi. 15 dakikasını görebildiğim kadarıyla sezonun en iyi işi olabilir.
 • ekşiciler kızacak ama engin altan düzyatan’ın ertuğrul imajını silecek bir dizi olacak.
  kendisi trt’de hükümet yanlısı bir yapımcıyla osmanlı’yı öven bir iş yaptı. öyleki sete cumhurbaşkanı geldi vs vs. eski hayran kitlesini epey küstürdü. şimdi günah çıkartma vakti ve fox bu iş için tam kanalı.

  yani paranoyakça ama izleyip göreceğiz.
 • anlamsızca beklenti oluşturan dizi. neyini beklediğimi ben de bilmiyorum aslında çünkü her hafta iki buçuk saat süren bir dizinin saçmalığa dönüşmemesi müthiş bir çabayla dahi bir sezondan fazla vakit alamaz.
  başıma bir iş gelmeyecekse engin altan düzyatan'ın bir takım “yanaşmalarıyla” kaybettiği saygınlığını da iyi bir oyunculukla geri alacağını düşünüyorum. yine her türlü kazanan oldun be engin nasıl bir hayat yönetimin var inanılmazsın...
 • dizinin fragmanı dönmeye başlamış
  sene yetmiş 34 beden pavyon şarkıcısı olmaz kapıdan içeri almazlar yapmayın
  terzioğlunun saçları da olmamış
 • kulaklarım beni yanıltmıyorsa inceden stranger things’in introsundan ritm araklayan dizi.
 • hikayesi merak uyandırıyor. en azından çok cesaret edilip girilmiş bir alan değil.
 • buradan ayrıntı görebilirizfox tv de 23.10.2019 tarihinde başlayan dizi.

  hayatı boyunca adalete inanmış ve adaletin peşinden gitmiş olan cumhuriyet savcısı orhan büyük bir davanın peşinden gitmeye karar verir. gazeteci leyla ile yolları 1970’lerin istanbul’unda bu davadan dolayı kesişir.leyla, orhan ile aynı yoldan yürümeye kararlıdır. işin arkasındaki güç onları hayatlarıyla tehdit ederken orhan'ın önünde tek seçenek vardır: "sonuna kadar adaletin peşinden gitmek." bu viraj hem onların hem yakınlarının hayatlarını tümden değiştirecektir.

  (bkz: engin altan düzyatan)

  (bkz: burçin terzioğlu)

  (bkz: berrak tüzünağaç)

  engin altan’ın ibrahim tatlıses bıyığı ile dövüşerek başlattığı bir savcıyım ulan ben dizisi. güzel ama ilk bölüm ile biraz (bkz: kenan imirzalıoğlu) ile (bkz: bergüzar korel) oynadığı karadayı adlı diziyi anımsattı. orada ki anneleri bile burada :) arkadaşları rolünde oynayan murat mastan’dı galiba o da var ama olsun izleyip göreceğiz
 • en güzel konuyu türk yapımcılarının eline ver. bok etmeyi başarırlar. en başından aşk üçgeni işaretleri vererek şaşırtmadı.
  boşuna bizim dizileri pembe dizi niyetine izlemiyor araplar vb.