şükela:  tümü | bugün
  • faşizmin iki yönünde de bu açıklamaya kızacak varlıklar mevcut. en doğruyu ve işin orta noktasını da bu şekilde erdoğan söylemiş. kürt başka şeydir terörist başka şeydir. ne kürtleri bir örgütün destekçisi gibi görebilirsiniz ne de dağdakilerin kürtler için var olduğunu iddia edebilirsiniz. kürt vatandaştır, terörist kürdü yani vatandaşı da askeri de polisi de vuran soysuzlar topluluğudur. üstelik bunu da korkudan sinsi tuzaklarla yaparlar anca. sonra da tv'ye çıkıp "tece bizi vuruyor yardım edin" diye ağlayıp yayından alınırlar.
  • doğru bir açıklama. ben hiç kürt terörist görmedim mesela, hepsi ya nepal vatandaşıydı ya da brunei sultanlığından gelmişti.
  • doğuda gerçekleştiğine inandığım bir beyanattır.

(kesin yanlış amk)
  • adam ilk defa doğru birşey söylemiş,

her kürt vatandaşı terorist değildir

her terorist kürt vatandaşı değildir

eleştirdiğiniz insanların bakış açısından kurtulun biraz artık, hayatı bu kadar ucuz genellemelerle, bilgisiz ve fanatik yaşamayın..
  • zaten bildiğim, kendi adım kadar emin olduğum durum.

az önce bulunduğum ortamda bir kardeşim bu düşüncemi daha da pekiştirdi.

kendisi hem kürt hem alevi. hani şu bizi en çok ayırmaya çalıştığınız özellikler. operasyon konusunda benden daha hırslıydı. savaş çıkaramazlar elimiz silah tutuyor hepsinin kökünü kazırız dedi.

öyle pembe götlü tatlısu solcularının olduğu yerde değiliz çocuk bunu söylerken. o milletsiz piçlerden oluşan örgütün en çok kullanmaya çalıştığı yerdeyiz. gazi mahallesi’nde. burası da emin ellerde.

bu ülke bizim. hepimizin demiyorum. bizim diyorum. biz biriz. bölemeyeceğiniz kadar sağlam duruyoruz. türk de kürt de bu vatanın evladı ve sahibi. mekanın sahipleri burada. teröristi pistten alalım alalım.