şükela:  tümü | bugün
  • deliler gibi yaşayıp 27 yaşında ölmenin mi yoksa sonsuz bir rutinin içinde 80 yıl yaşamanın mı daha değerli olduğunu sorgulayan versus.

kurt cobain yerine 27'ler kulübünden başka birini seçmek de serbest.

(bkz: jim morrison)
    (bkz: janis joplin)
    (bkz: jimi hendrix)
    (bkz: brian jones)
    (bkz: alan wilson)
    (bkz: amy winehouse)

yani bir yanda jimi hendrix olup dünyayı gitarla kasıp kavurmak, woodstock'ta asit atıp deli tecrübeler yaşamak ama gencecik ölüp gitmek var, diğer yanda her gün 500t'ye binip eve dönerken kuruyemiş alıp güldür güldür izlerken uyuyakalmak ve bunu en az 40 sene yapmak var. elden ayaktan düşünce de yazlıkta tavla filan oynuyorsun işte. bilemedim.

ha tabi 30-40 yıl rockstar ruhuyla yaşayıp sonra içkiyi, uyuşturucuyu, sigarayı, et yemeyi bırakıp hem uzun hem de dolu dolu yaşamı aynı potada eriten örnekler de yok değil. ama malesef bu teklif sunulmuyor.

(bkz: grace slick)
  • zengin ve sağlıklı olarak 55 yıl diyorum.
  • kurt cobain olarak 80 yıl diyorum.
  • muhtemelen sürtüğün teki tarafından öldürülmüşsün, ama ispatlanamadığından intihar ettin sanılıyor.
    sen öldükten sonra da senin paralarını da katilin başka heriflerle eziyor.
    yoo dostum istemem bu hayatı, insan mezarında ters döner durur.

memur ve 80 sene de istemem, 80 sene uzun mu lan it?
    kendi mevcut hayatımda 120 sene makbüldür. :)
  • intihar ederek ölmüş olmasa kurt cobain derdim ama adam kendi yaşamına katlanamamış neden onun gibi yaşamayı isteyim manyakmıyım lan ben.
  • zaten memur olarak 80 yıl yaşayacağım.
    demek bunun alternatifi kurt cobain olarak 27 yıl yaşamakmış.
    niye daha önce söylemediniz bunu lan ipneler?
  • hayatın dibine vurup 27 yıl yaşamak daha iyi. yıllarca çalışıp sonra emekli olup hayatı yaşamaya başlamak insana bir ömür kaybettirir.
  • michael jackson olarak iki yüz yıl.
  • 28 yaşında olduğum için tek seçenek kalıyor. ki zaten ilk seçeneği sadece uyuşturucunun havalı olduğunu sanan ergen ruhlular seçer.
  • freddie mercury olarak 45 yıl diyorum.