şükela:  tümü | bugün
  • 1963'den beri ayakkabi yapan ingiliz firmasi. bir zamanlar carvela magazalarinda bulmak mümkündü bunlari, son durumu bilmiyorum. ayakkabi manyagiyim, online da alirim diyenleri $öyle alayim: http://www.kurtgeiger.com/
  • turkiye'de 2007'den beri vakko 'da bulunabilen ayakkabi markasi.
  • her zevke ve ihtiyaca uygun ayakkabı bulunabilecek, çanta ve aksesuar konusunda ise aynı başarıyı gösteremediğini düşündüğüm ingiliz ayakkabı markası. istinye park ve ankara kentpark dışında mağazası yok sanırım türkiye'de. fiyatları ise oldukça makul. bir louboutin'in yarı fiyatından bile uyguna geliyor ve bence şıklık ve kalite açısından pek bir farkı yok. bi de adının nasıl okunacağı ile ilgili soru işaretleri varmış çoğu kişide, "gaygır" diye okunur efendim.
  • cok etkileyici topuklu ayakkabilar yapan marka. ince bir cizgide calisiyorlar resmen.
  • harika ayakkabılar bulabileceğiniz ingiliz menşeli marka. brandroom mağazalarında da bulunuyor. istinye park'taki mağazalarını kapattılar ama.
  • hep bir gün indirim zamanında londra'da olursam sömürebileceğimi düşünüdüğüm mağazaydı ki bu sene çılgın indirim döneminde gitmeme rağmen öyle olmadı gayet sezondan bi bootie alıp çıktım.
    2. gün talan edilmişti. herkes 36 numara ayakkabı giyiyorsa demek ki..

velhasılıkelam hastası olduğum marka.
  • londra'da covent garden'ın göbeğinde mağazası mevcuttur. sanırım ağırlıklı olarak kadınlar için ayakkabı üretiyorlar fakat erkek ayakkabıları da baya baya iyi. erkek sneakerları için konuşuyorum, fiyat performans verimi tatminkar.