şükela:  tümü | bugün
 • hangi ırkçı söyledi acaba diye baktığım söz öbeği.

  gerçekten bir ırkçının ağzından çıkmış.
 • serok apo bundan şikayet ettiğine göre, bu da devletin suçudur. geri bırakılmışlıktır. devlet bakmamıştır, haliyle kadınlar bakımsızlıktan kokmuş, hipotermiye yakalanmış ve deforme olmuştur. birkaç roket de bunun için atmalıdır pekeke. gerçi kadınlar yıkanarak, battaniyeye sarılarak ve estetik operasyonlarla düzeltilerek bu sorunlar çözülebilir. fakat bu yöntem hiç de devrimci ve özgürleştirici değildir. en iyisi yine roket bence.
  bu arada serok apo'nun bu çözümlemelerine katılmayanlar faşisttir, itiraz edenin amına korum. sebebini sormayın, mantıklı bir açıklamam yok çünkü. hebele hübele yaptırmayın, saçmalattırmayın bana şimdi.
 • türkiyenin yaşayan en büyük faşisti ve katili olan bölücübaşının laflarıdır.
 • asılsız değildir.

  kitabın pdfsi

  91.sayfa okuyun efendim

  edit: aşağıda kitapda öyle bir şey yoktur diyen yazarlar var... #53893113

  pdf'yi veriyoruz... sayfayı yazıyoruz... hatta başka entrylerde caps var.... mal hala inkar ediyor...

  kaçar maçar http://i.hizliresim.com/8bzdxa.jpg
 • zaten öcalan'ın geçmişteki röportajlarını izleyenler bilir bu adam kadınlar konusunda tam bir sapık, 14 yaşındaki abazalardan bir farkı yok.

  https://www.youtube.com/watch?v=pyvlwpm-yho

  bu mesela sapıklığının örneklerinden biri. milyonlarca insan otuzbirci bir abazanın peşinden gidiyor maalesef.

  tıpkı türk milliyetçilerinin memlekete tek faydası dokunmayan bir parti liderinin peşinden gitmeleri ya da halkın yarıya yakınının hırsızlığı ispatlanmış ve tüm dünyada hırsızlığıyla meşhur olmuş bir liderin peşinden gitmesi gibi, bu topraklarda yaşayan insanların çoğu kendilerine yakışan seviyede liderler seçiyorlar. yapacak bir şey yok, malzeme bu kadar. adamın aklı başında olsa gidip bu otuzbirciyi halk kahramanı yapmaz, adamın aklı başında olsa ülkesine yarardan çok zararı dokunan sözde milliyetçi parti liderinin peşinden koşmaz, adamın aklı başında olsa hırsızlığıyla nam salmış bir liderin götünün kılı olmaya çalışmaz.

  herkes birbirine saldırarak bok atıyor ama aynaya bakan yok. aynaya baksa aynı bokun laciverdini görecek ama yıllardır aynaya bakmamış.
 • türkiye partisi olma iddiasındaki modern, demokratik, solcu hdp'nin milletvekili adaylarını onaylattığı hükümlünün kürt kadınları hakkındaki fikri.

  şunu bahçeli söyleseydi bu ülkede neler olurdu acaba?
 • büyük aşk adamının sözü. aşık apo'nun bu sözünü tıngırdatmak artık saz üstadı selo'ya düşer.