1. kürt kadınların çirkin olmasının başlıca sebebi onlara bakan gözlerin ve o gözleri taşıyan beynin çirkin olmasıdır. ve kadın estetiğine milliyetçi bir bakıştır bu çirkinlik...

  kişi nasıl bakarsa öyle görürmüş derler sayın ukteci, bilgilerinize madem merak etmişsiniz "neden hep bakımsız ve biçimsizler" diye....
 2. kurt kadinlarinin cirkin olma sebeplerinin basinda fasistlerin kendi yuzlerindeki ofke ve nefretin yansimasini bu kadinlarin yuzlerinde gormeleridir.

  edit: elbette neye gore guzel kime gore guzel olayi soz konusudur. guzellik anlayisiniz slav irki ile sinirli olabilir. ama genelleme yapip, cirkindir demek ve bunu irksal bir noktadan cikarak yapmak fasizan bir tutuma dahil olmaktir.

  kotulemeye devam edin. iyi yolda ilerliyorsunuz.
 3. hülya avşar'ı türkiye güzeli seçen ve türkiye'ye göç eden peşmergelerden birinin fotoğraflarına günlerce peşmerge haberlerinden fazla yer veren bir medyaya sahip bir ülkenin insanlarından birisinin ukte yoluyla araştırdığı nedenlerdir.

  ayrıca ben bir kürt kızını çok sevdim yıllarca... çok da güzeldi hem. halam var sonra, güzel; annem var biriciğim... o da güzel...

  çirkin olan kim acaba??
 4. yalnız kürt kadını degildir cirkin olan, anadoluda da cirkindir kadınlar. duş jelleri yoktur, spa masajına, cilt bakımlarına, selülit kürlerine gitmezler. selülitli selülitli, negatif enerjili dolaşırlar ortada

  bazılarımız günlerce solaryuma giderken bıpbronz olmak icin, kimi kadınlar aylarca günesin altında calısır tarlarda, yanmamak, zaten esmer olan tenlerini daha da esmerlestirmemek icin sarıp sarmamlarlar yüzlerini. onlar ne anlar bronzluktan degil mi ama.

  elleri gün boyunca çamarsırda, bulaşıkta, en adi deterjanların o da yoksa külün icinde buz gibi sularda durdugundan çatlak çatlaktır, kırık bir tırnak gibi takılır dokundukları her yere. ayy ne cirkin bi görüntü.

  tırnak demisken, hep dipten keserler tırnaklarını, manikürden anlamazlar, pedikürden habersizler. hic estetik durmuyor degil mi?

  öyle cirkindir ki, onların sevdikleri yoktur, sevdaları yoktur... yoksullukları vardır, bakımsızlıkları vardır, caresizlikleri, ulasamazlıkları vardır... cirkindir tabi kürt kadını. yoksuldur cünkü. yoksulluk da cirkinligi getirir ama dogustan degil sonradan.

  kürt kadını cirkinligini mi saklar hızmasıyla, gözünün altındaki, alnındaki dövmesiyle, ışıl ışıl parlayan kumaşlardan yapılmış kat kat elbisesiyle bilemem ama bildigim buradaki güzel kızların da onlara benzemek icin hızma taktıgı, dövmeler yaptırdıgı.
 5. en önemli sebep akraba evliliği olabilir. çünkü hep aynı genleri taşıyan insanlar birbirleri ile birleşirlerse ortaya yeni model çıkmaz.
  (bkz: teyze kızı)
  (bkz: dayı oğlu)
  (bkz: hala oğlu)
  (bkz: emmioğlu) en fazla görülen birliktelik türlerinin örnekleri.
 6. gen havuzunun temizlenmemesiyle alakadardır. yoksa melez kürtler oldukça şahane olabilirler. zayıf genler elenmedikçe, yani kürtler akraba evliliğine devam ettikçe bu çirkinlik sürer.

  merak edenler herhangi bir dtp mitingine gidip bu durumu gözlemleyebilir. bakımla makımla alakadar bir durum değildir; yarım metre burna istediğin kadar fondoten sür kapatamazsın o manzarayı. -ayrıca yozgatlı türk kadınlarının da birer brigitte bardot olduğu söylenemez-

  aynı durum kısmen de olsa yahudiler için de geçerlidir. ama en azından onlar medeniyete bir natalie portman armağan etmiş!
 7. (bkz: kendinden bihaber olmak)
  amma nefret dürbünüyle bakmışsınız arkadaşım, hepimiz aşağı yukarı aynı tipteyiz. sanki biz slavız da, kara kaş kara gözlü diye onları beğenmiyorsunuz.

  edit: sadece slavların güzel olduğunu ya da slavların türklerden güzel olduğunu ya da slavların çok çok güzel olduğunu iddia ettiğim gibi anlaşılmış. slav örneğinin nedeni türk ve kürt ırklarına kıyasla çok farklı görünüşlü olmasıdır. kürtlerden pek farklı görünmediğimiz için, neyin garip ya da farklı gelip de çirkin ilan edildiğini anlayamadığımı ifade etmek istedim. afrikalı ya da asyalı da yazabilirdim ama slav kompleksimizin yeterince farkında değilmişim ki, aklıma ilk o gelince yazmakta sakınca görmemişim. biz o kadar insanüstü güzeliz ki, bize çok benzeyen bu ırkı bile beğenmiyoruz. tamam en güzel kadınlar biziz. diğerlerinin hepsi fotoşok. kadın haklarını; kadını, türk kadınını, kendini her şeyde en birinci ilan etmek sanan, anca güzelliğine laf gelince celallenen tatlı su feministleri çok yaşaya. lütfen artık slav kadınları götüme benziyo diye mesaj atmayınız.

kürt kadınlarının çirkin olma sebepleri hakkında bilgi verin