şükela:  tümü | bugün
 • tam hali sokak köpeklerini beslediği için yaşlı kadını oturduğu daireden attırmak ile tehdit eden bir magandanın görüntüleridir. olayın akçay da geçtiği söyleniyor umarım yetkililer bir an evvel gereğini yerine getirir.

  tehdit anının görüntüleri
 • haysiyetsiz, şerefsiz kürdoğlu kürtmüş.
  bir kürt olarak senin ben kürtlüğünün aq. yaşlılara böyle davrananlara vallahi acımam asıl sen, o mermiyi nerene yiyorsun görürsün.
  edit: izledikçe daha çok sinir olduğum video.
  sözlüğün maaşlı trolü, altta adamı savunmuş. mermiyle tehdit ederek hak mı savunulur!!!
  işte bunların demokrasi, hak hukuk anlayışı bu kadar.
  2. edit: burada ırkçılık yapan insanların da aq. en az bu adam kadar, bu dünyayı haketmiyorsunuz.
 • eğitilmez,cahil,yobaz,medeniyetsiz insanımsıdır.

  sokak köpeklerine ben de karşıyım ancak bu hakkını savunmak falan değildir,tehdittir,tacizdir.

  "ben kürt oğlu kürtüm" ne demek oluyor acaba ?
 • "sen erkek olsan var ya farklı olurdu" demiş. senin gibilerin erkekliğini biliriz, anca kadınlara delikanlılık yaparsınız.

  edit: zannedersem bu delikanlı(!) köpeklerden korkuyor.
 • ulan memlekette gün geçmiyor ki bi manyağın daha videosunu görmeyelim.
  yav ırkçılık yapmayalım diyoruz ama zorla ırkçı yapacaklar beyinsizin kendini tanımlamasına bak.
  tehdit var, hakaret var... bi de erkek olsaydın diyor sen kimsin lan şöyle elemanlar neden bana denk gelmez gerçekten eğlenirim ama olmuyor işte rastlaşamıyoruz.

  özel bir görüşme yapmak istediğim magandadır.
 • (#108361725) bu entryden anlaşılacağı üzere aktrollere göre “ tehdit, mermi atmak, mahvetmek vs “ hak aramak oluyor. adam şizofren bence önce abla diyor sonra senin suçun yok diyor daha sonra tehdit ediyor. bu troll olacak omurgasız da hak aramak diyor.

  sen buna maganda demişsin ama bu adam terörist aynı kendisine hak veren aktrol gibi.
 • öncelikle ben kürdüm diyerek haklı da olsa haksız duruma düşmüş. durup dururken linç yiyecek yöre sakinlerinden haberi yok.

  olayın senaryo boyutuna gelirsek muhtemelen sokak köpekleri ile bir sorun yaşanmış. adam da kadını köpekleri besleme, su verme diye uyarmış gibime geliyor. çocuklarımı ısırır diye endişe ettiğine göre bir sokak hayvanı saldırısı olabilir.

  son olarak, sokak köpeklerinin derhal toplanarak barınaklara alınmasını talep ediyorum. tr'de neden ısrarla sokak köpekleri sokakta tutuluyor anlamış değilim. topla hepsini koy barınağa bitti gitti.

  ek: adam, 68 yaşında akli melekeleri yerinde olup olmadığı bile belli olmayan bir kadına böyle şantaj yaparak aslında ne kadar kolpa ve boş bir insan olduğunu belli etmiş
 • sokak köpeklerini sokaklarda görmek istemeyenleri sokaklarda görmek istemiyorum. keşke mümkün olsa da hepsini barınağa kapatabilsek.
 • karşı tarafı rencide etmeden "tartarak" en makul şekilde konuşan ve aslında ortada varsa bir problem bunu konuşarak çözmek isteyen insan vs karşı tarafı nasıl olur da dışarıya davet ederek darp ederim, saldırırım da karşı taraftan ne kadar üstün olduğumu kanıtlarım edasındaki vatandaş.
 • ben bu yaşam ünitesi kadar;
  orada yaşlı kadına ööyle höykürürken o kadar sesi duyup da ne diyon bana anlat diyemeyen o binadaki erkek popülasyona ayar oldum
  ürkek davşanlar