• tam hali sokak köpeklerini beslediği için yaşlı kadını oturduğu daireden attırmak ile tehdit eden bir magandanın görüntüleridir. olayın akçay da geçtiği söyleniyor umarım yetkililer bir an evvel gereğini yerine getirir.

tehdit anının görüntüleri
  • haysiyetsiz, şerefsiz kürdoğlu kürtmüş.
    bir kürt olarak senin ben kürtlüğünün aq. yaşlılara böyle davrananlara vallahi acımam asıl sen, o mermiyi nerene yiyorsun görürsün.
    edit: izledikçe daha çok sinir olduğum video.
    sözlüğün maaşlı trolü, altta adamı savunmuş. mermiyle tehdit ederek hak mı savunulur!!!
    işte bunların demokrasi, hak hukuk anlayışı bu kadar.
    2. edit: burada ırkçılık yapan insanların da aq. en az bu adam kadar, bu dünyayı haketmiyorsunuz.
  • ulan memlekette gün geçmiyor ki bi manyağın daha videosunu görmeyelim.
    yav ırkçılık yapmayalım diyoruz ama zorla ırkçı yapacaklar beyinsizin kendini tanımlamasına bak.
    tehdit var, hakaret var... bi de erkek olsaydın diyor sen kimsin lan şöyle elemanlar neden bana denk gelmez gerçekten eğlenirim ama olmuyor işte rastlaşamıyoruz.

özel bir görüşme yapmak istediğim magandadır.
  • sokak köpeklerini sokaklarda görmek istemeyenleri sokaklarda görmek istemiyorum. keşke mümkün olsa da hepsini barınağa kapatabilsek.
  • tipik akçay. her yerde bu tiplerden var. yöre halkıyla sık sık kavga ederler. aynısını balıkesir'in sahil şeridinde değil de iç kesiminde yapsa kan alırlar bundan.
  • karşı tarafı rencide etmeden "tartarak" en makul şekilde konuşan ve aslında ortada varsa bir problem bunu konuşarak çözmek isteyen insan vs karşı tarafı nasıl olur da dışarıya davet ederek darp ederim, saldırırım da karşı taraftan ne kadar üstün olduğumu kanıtlarım edasındaki vatandaş.
  • arkada karisinin da sesi duyuluyor, karısi olacak haysiyetsiz de , videodaki hanzo da beş para etmez, sizin yetiştirdiğiniz çocuktan ne hayır gelecek bu memlekete vicdansız şerefsizler. gece gece tansiyonum çıktı, en uyuz olduğum laf , çoluk çocuğuma bir şey olursa reröre... ulan ihtimallere göre mi hayat? e çık sokakta arabaları da durdur , çoluk çocuğumu ezerseniz yaşatmam yavaş geçin burdan diye.. böyle saçmalık mı var ? sonra sen kimsin, senin çocuğun kim aq ? kürt oğlu kürtmüş, laflara bak ... yarın görürüz özür videosunu, bir tarafı tutuşmuştur şimdiden zaten yavşak herif. bir tarafın yiyosa şöyle yaşıtın bir adama diklen bakayım , o lafları sana nasıl yutturuyor ? kimin kime gücü yeterse, devletten ricam çöksün bunların başına!!!!
  • bugün de kürtler olarak küfür yemenizi sağlayan bir barzo videosu düştü çok şükür. hakikaten bihtih ya yeter
  • hele hele davara da bak. ben burada oturduğum sürece sen burada yaşayamazsınmış. işte bu tiplerin olayı bu. her şey onlara göre olmak zorunda.

tabii ki de herkes sokak köpeklerine bayılmıyor ama onlar yaşadığımız çevrenin bir parçası. kadın yemek vermese belki de daha saldırgan olacak hayvanlar ki yazlık yerlerde kış aylarinda maalesef görülen bir durum bu.

üst komşu da sırf kadına karşı olduğu için adamın iğrenç laflarına arka çıkıyor. bu daha da mide bulandırıcı.

yaşlı başlı kadına ölüm tehditleri savuran bir psikopat.
  • ırkını neden tehdit unsuru olarak kullandığını anlayamadığım maganda.

benim eşim, babam, abim falan birine böyle konuşsa engel olurum, kızarım ama bu tencerenin kapağı “aman bırak ya o kim ki” diyor kocasına.

kadının ciddi tehdit altında olduğunu ve bu magandanın her şeyi yapabileceğini düşünüyorum. umarım emniyet bir şeyler yapar ve kadının yanında birileri vardır, yoksa da bu videodan sonra gider.
hesabın var mı? giriş yap