şükela:  tümü | bugün
  • kürt olduğu için zorluklar yaşadığını iddia eden hülya avşar!

başlığın sonunda (!) şeklinde parantez içerisinde ünlem olması gerekiyor ama olamıyor malum!

ne günlere kaldık yarabbim. gerçek adının "malakan" olduğunu belirten ve konuğu ersin korkut'a destek vermeye çalışan ezilmişler güruhundan(!) bir garip ünlü!

o kadar zorluklar yaşamıştır ki; 17 yaşında ünlü olmuş. daha önce evlenip ayrıldığı ortaya çıkınca tacı elinden alınmış ve yarışmada ikincilik tacı giymiştir (ya da üçüncülük. çokta önemli değil)

52 yaşında ve 17 yaşından beri ünlü! fakat kürt olduğu için zorluklar yaşamış. evin içerisinde malakan derlermiş. hala daha diyorlarmış.

eee biz de malakan diyelim bu mudur yani sıkıntı!

çocuk denebilecek yaşta ünlü olup bol paralar kazanıp gül gibi yaşayacaksın! (maddi açıdan diyorum. manevi sıkıntıları yaşamayan insan mı var hayatta zengin ya da fakir?) sonra da kürt olduğum için ben de zorluklar yaşadım diyerek gerçek adım malakan diyeceksin!

ersin korkut'ta zorluklar yaşamış kürt olduğu için.

hayır anlayamadığım şey şu. öteye git sen kürtsün diyen mi olmuş bu arkadaşlara? ekmek mi vermemişler? (ki birisi türkiye güzeli olup çocuk yaşta ünlü de olmuş hani!)

ötekisi desen yılmaz erdoğan'ın yardımları ile (tabi kendisi de yetenekli. yılmaz erdoğan sadece vesilesi) çok iyi paralar kazanıyor.

bu tarz açıklamalar; çözüm süreci muhabbetine sırf bir yerlere yaranmak adına yapılan reklam oyunları gibi geliyor nedense.

kürd'ü, laz'ı, çerkez'i, türk'ü... vb. şeyleri yok bu işin.

einstein'ın dediği gibi; "bir iyi insanlar, bir de kötü insanlar var!"

tabi bunu anlayacak ve gelip geçici iktidarların gazına gelmeyecek, maşa gibi kullanılmayacak, yediği çanağa pislemeyecek, ortalık karıştırmayacak, bölücülük yapmayacak insanlar lazım bir de hangi ırktan olursa olsun...
  • milyon dolarlar kazanmışsın bir de bunu gizli saklı yapmamışsın. tam tersine göz önünde bulunarak yapmışsın. magazin medyası tarafından 20 yıldır yok şöyle güzel yok böyle yetenekli hem de ne biçim sporcu diye sürekli pohpohlanmışsın. sonra da ben çok zorluklar çektim.

tanımayan etmeyen biri olsa sanacak ki kürt olduğu için işten çıkarılmış, aç kalmış kimse yüzüne bakmamış. sonra azim etmiş kendi işini kurarak tüm bunlara rağmen zengin olmuş.
  • o değil de, malakan nedir lan? aklıma her çağda başka isim alan gandalf geldi.
  • zaten malakan ismini sahnede iyi durmuyor diye değiştirecektin, yine aynı şey olacaktı. malakan diye sahne adı mı olur? şu an kürdistan'da yaşıyor olsak bile malakan ismiyle nereye varabilirsin allahın malak-anı? çıkıp bu konuda gerçekten zorluk yaşamış insanların acılarını da buralara meze yapıyorsun! her şeyden rating yaptın, hala doymadın ya ben ona yanıyorum!
  • iyi sallamış saray yalayıcı...

kendisi kars kökenli olduğu için o yöreye ait bir kelime duymuş benim adım malakan demiş.40 yıllık kürt kendini malakan olarak lanse etmeye çalışıyor.

malakan bir isim değil bir tarikat,topluluk ismidir kaynak
    (bkz: malakan)

herkese yedirirsin hülyacık ama benim gibi bir terekeme'ye asla!
  • mağdur haliyle karun kadar zengin olmuş. bir de mağdur olmasa demek ohooo.
    tv programının reytingleri düşük olduğu için reklam arıyor kendisi sanırım. kolay gelsin bacım.
  • hayat hikayesini okuyan türkiye'yi tanımayan biri geldiği noktayı görünce türkiye gerçekten bir fırsatlar ülkesi der. ama mağduriyetin yaptığı primi başka hiç bir şeyin yapamadığı ülkesinde modaya uymuş.. ne diyelim bu yollar sana helal avşar kızı..
  • ben de elektriğe para vermesem ben de zengin olurdum... neden zengin olduğu şimdi anlaşılıyor dedirten durumdur