• kürtleri, paket içindeki bisküviler gibi bütünüyle aynı özelliklerden oluşmuş, birbirinin kopyası insanlar zanneden yazarın iddiası.
  • solcu dedikleri de "milliyetçilik ilkeli" chp'ye değil akp'ye oy vermişlerdir...

yukarıdaki tespitin devamıdır....

hayır attım...
  • katılmadığım önerme. evet daha önce de belirtildi yaklaşık 500 bin civarında bir önceki seçimde hdp'ye oy veren kuvvetle muhtemel kürt - doğu coğrafyası seçmeni, referandumda evet'e oy verdi. bu akışkan tabanda olan seçmen profili, sol ideolojiye tamamen ters anti-seküler toprak ağalarını/aşiretlerini ve onların köylülerini oluşturuyor. bu ülkede türk-kürt gericileri el eledirler bunu unutmamak lazım.
    bütün buna rağmen kürt vatandaşlar sağ duyulu davranıp çoğunlukla hayırı basmıştır. artık bu konunun temcit pilavı gibi tekrar tekrar tartışılmasına gerçekten lüzum yok.
  • ya ben şunu anlamıyorum.sizin bize kazık attı dediginiz kürtler 'benim de kürt arkadaşım var'cümlesindeki kürtler 'her kürt terörist degildir'cümlesindeki kürtler.sizin için hayır veren kürtler de 'terörist 'diye nitelediğiniz kürtler oluyor.
  • 20 milyon kürtten 10 milyon oy isteyen adam şeysi. yani kaba hesap kürtlerin yarısı seçmen olsa, demek firesiz %100 hayır vermeleri gerekiyordu kendilerini ispatlamak için. halbuki tunceli'de %80, şırnak'ta sadece %72 hayır çıkmış. inanabiliyor musunuz? hainler!

kürt illeri haricinde çıkan en yüksek hayır oranının %71 olmasına, hele hele bayburt'tan çıkan %80 evete bakıp da türklerin solculara kazık atmasından bahsetmeyerek de bir kez daha cennet memleketin solcusuyla sağcısının ırkçılıkta ne güzel buluştuğunu gösterdiğiniz için teşekkürler.
  • solcuların kürtçü seçmene rte düşmanlığı üzerinden eklemlenmesinden kaynaklanmaktadır. onlar solculara kazık atmadı, kazığı solcular yine kendine attı. haziran seçimleri nere referandum nere.
  • şöyle politik bir entry döşeyecektim ki vazgeçtim.
    kürtler kadar başınıza taş düşsün emi!!
  • kazık atmamıştır
    bu ülkede adalet,hak,eşitlik ve hukuk gibi konular olmadığı için secimi evet kazanmıştır
  • basınıza kurtler kadar taş dussun. ulan kurtlerin evlerini yaktı yıktı, oy kullanacak adam bırakmadı bu devlet. sonra da bi guzel olmayan adamların oylarını caldı. simdi kalkmıs kirtlir silcileri sitti, yeter anasını satayım. kurt degilim ona ragmen icime fenalık getirdiniz, kürtler bu boktan devlete de türk halkına da ne yapsa haklı!
  • türkiye'deki muhafazakar kürt sayısı, solcu kürt sayısını 10a katlar.
hesabın var mı? giriş yap