431 entry daha
  • tüm bölümlerini izlediğim,yayından kalkana kadar da izleyeceğim dizi.
    fakat bu dizi olmamış malesef.
    oyuncular çok iyi,kostümler, mekanlar çok iyi ama senaryo berbat,o kadar içi boş ki kelimelerin,düz, sıradan mıymıy cümleler, o büyülü atmosfere,yetenekli oyunculara yazık olmuş,o kadar para kazanıyorsunuz,bu iş artık sizin mesleğiniz,ya hiç mi biriniz çıkıp bu olumsuz yanları önceden göremiyor,yönetmeni,senaristi,oyuncuları,çevrelerindekiler,kimse mi çıkıp kral çıplak diyemedi,herkes oh oh maşallah ne güzel olacak,çok güzel olacak mı dedi size,ekşide ilk bölüm yayınlandıktan sonra yapılan yorumlar ortada,bizim işimiz,eğitimimiz bu olmadığı halde bu saçmalıkları,bu hataları görebiliyorsak, siz neden göremiyorsunuz ?
  • kimse bunun senaristi tez elden dizi sektöründen eli ayağı çektirilsin.
    2 tane hem erkeklerin hem de kızların bayıldığı über yetenek aktörler başrolde olacak ve sonuç bu olacak.

abi ferrari satıyorsun, fiyatını da 50 bin yaptın ama yine de satamadın gibi bir olay bu. iyi bir oyuncağı senaristler kırdı bu kadar net.

al kırdın kırdın
  • sanırım ben kurt seyit ve nere olduğunu anlayamadan yayından kalkacak.

ps: 1000. entry'e yakışmadı ama idare edin :/
  • kıvanç tatlıtuğ dizini default izleyeceğim, üstelik hikaye de yakınım.. kırım tatarlarının neden kaçtığını ne olduğunu iyi biliyorum canlı tarih aslında.. bolşevik devrimi adi petronun bolşeviklere de attığı kazık.. ancak hikayenin istanbul tarafı delirtici acılarla dolu... galiba kıvançın ölmediği, sonunda da olsa mutlu olduğu tek dizi vardı o da kuzey güney.. bu dizi önemli sscb devriminden az da olsa hikayeleştirilmiş de olsa bilgiler içermekte, kurt seyit ve şura aşı için ayrılık ve ölüm istenmese de bolşeviklerin başarısını da istediğim ikilmeler yaşadığım ve bolşevikleri isyanlarını bir kez daha haklı bulduğum dizi..

yazarını bilmem, daha önce hiç bir kitabını okumadım dizisini seyretmedim, konusu ve kıvanç olmasa izlermiydim bilmem(geriye ne kalıyorsa :)).

büyük bir prodüksiyon gibi görünmekte.. tutmamasına şaşarım, ilk defa başka bir ülkede ve bu kadar büyük bir cast ile çekilen dizi..

kıvanç çok yakışıklı ve iyi oyuncu.. kendini güzel yetiştirdi.. onunla hangi kadın oynasa sonuk kalır türk sinemasında tek böylesi sorunu olan jön kıvanç olacak sanırım.. onunla oynayacak her kadın oyuncu için izleyicinin tavrı bu yönde oluyor.. kadın oyuncu sönük kalıyor..

diziyi beğenerek izliyorum.. hatta dönüp dönüp telefonumdan geçmiş bölümlerini izliyorum..
100 entry daha
hesabın var mı? giriş yap