şükela:  tümü | bugün
  • kıvanç tatlıtuğ olmasa tutmayacak dizi. farah zeynep abdullah ın anna paquine benzerliğinden dolayı ve true blood dizisinde ki saf şaşkın sarışın halini çok andırdığından bir yerlerden bill'in fırlayıp sssssookie demesini bekliyorum. sevmedim ne bileyim. hep romanlardan uyarlama türk dizileri baydı artık. roman olamayanlarda ya tarih dizileri ve yurt dışından uyarlananlar. türklerin artık dramdan, entirikadan ziyade daha fantastik daha maceracı daha yaratıcı diziler yaratmasının zamanı gelmedi mi?
  • ilk bolumu itibariyle o basroldeki shura denen kiza ve uber yonetmen hilal sarala ragmen ragmen tutacak dizidir. lakin fazla sanatsal bir giris yaptilar. seviye boyle yuksek tutulursa yurdum insanina sikinti gelebilir. kirimdayken emekle albay baba eminov soyle bir kuzu cevirme yapacakti bak o zaman reytinglerde patlardi.
  • bir tür dans programı. ekran karşısında zevkli bir şekilde kilo vermek isteyenler için bulunulmaz bir fırsat. harikasınız, süpersiniz, durmuyoruuz, neffeeeess aaal neffeees veeeeer...
  • müsamere tadında bir dizi olmasını hiç beklemiyordum ama öyle çıktı
    sırası gelen repliğini söyler ve
    olmamış
    kıvanç ise olmuş
  • kadınların o makyajı nedir öyle allasen tabuttan çıkmış gibi ayrıca hintliler gibi iki bakışıp konuşuyorlar sonra hoop dans etmeye başlıyorlar.tüm bunlara rağmen tutacak olan dizidir.
  • sabah sabah ofisteki bütün kadınların diplerinin ne kadar düştüğünü çığlıklar atarak anlattığı dizidir.
  • başıma birşey gelmeyecekse kıvanç tatlıtuğ'un rolüne oturmadığı dizi.

görüntü olarak diyecek söz yok şimdi allah için. fragmanlarda, resimlerde bakmaya doyamıyoruz. ama dizide ses tonuyla, tavırlarıyla, bakışlarıyla bir rus askeri olamamış. rolünü iyice benimseyememiş. o buz gibi soğuk asker görüntüsünün altındaki duygularını bize gözleriyle hissettirmesi lazım. muhtesem yuzyilda halit ergenç çıtayı o kadar yükseltti ki artık bundan sonra kivanc tatlitug'un isi zor gibi.

genel eleştirilerin tam aksine, zeynep farah abdullah'ın saf ve masum genç kız rolüne hem tip olarak çok yakıştığını, hem de iyi rol yaptığını düşünüyorum.

senaryo facia. o kadar emek verilmiş, para harcanmış. replikler eski türk filmlerinden kalma. biraz özen yahu.
  • gece çekimlerinin gerçekten gece yapılması gereken dizi. gündüz çekimlere belli renk filtreleri koyarak gece havası vermeleri çok bayağı. aynı şey muhteşem yüzyılda da var maalesef.

hesabın var mı? giriş yap