şükela:  tümü | bugün
 • football manager sevdalıları eminim ki bugün gol atınca evlâtları gol atmış gibi sevinmiştir. herkes kendisinin keşfettiğini düşünüyor.

  bu adamın binlerce babası, binlerce teknik direktörü var. parti kursa ülke yönetir.
 • son fm serilerinde devamlı olarak oyunun en sağlam wonderkid stoperlerindendi, fm diyorsa doğrudur diyip ben de meraktan ligde ve u-20'de bazı maçlarını takip ettim. bu çocukta gerçekten iş var, fizik olarak güçlü, hava toplarında etkili, müdahaleleri gayet yerinde. 14.6 milyon euro gibi bir rakama yapılacak iyi transferlerden, chelsea umarım bu adama yeterince şans verir. zaten chelsea'nin defans hattı da birkaç sene sonra yaş ortalaması nedeniyle takviyeye ihtiyaç duyacaktı. bu yüzden önümüzdeki seneler için bu adamı hazırlarlar diye düşünüyorum. şahsen ben de arsenal'e gitmesini daha çok isterdim, wenger bu çocuğu çok güzel işlerdi.
 • devre arasında beşiktaş'a kiralanacağı söylenen genç stoper.
 • yine bir ağır sakatlık geçirmiş oyuncu ve beşiktaş flörtü. tek güzel yanı, bu adam daha 23 yaşında ve iyi bir satınalma opsiyonu ile kiralanabilirse gerçekten başarılı diyebileceğimiz bir transfer olur.
 • football manager 2012 ve serinin devamında wonderkid olarak karşımıza çıkan fransız defans oyuncusu.

  bugün chelsea'ye transfer olduğunu öğrenince üzüldüm çünkü chelsea'de hali hazır david luiz, branislav ivanovic, john terry ve gary cahill gibi a milli takımlarında ilk 11 oynayan baba gibi defans oyuncuları var. gerek arsene wenger'in fransız sevdası gerekse potansiyeline ulaşma konusunda arsenal'in kendisini kanıtlamış bir kulüp olduğundan dolayı arsenal'i kendisine uygun görüyordum.
 • stoke city'e kiralanmış. geçen sene chelsea'de pek forma şansı bulamamıştı. orta sıra premier lig takımında iş yapar. stoke'da tutarsa chelsea, bırak zarar etmeyi, kar bile ederek satabilir.
 • ayı boğan kelimesinin sözlük karşılığı olan oyuncu.

  ben denayer'in bonservisinin alınabileceğini zannetmiyorum. zaten ortada böyle bir para varsa o parayı orta sahaya harcamak gerekir.

  dolayısıyla ya denayer yeniden kiralanacaktır ya da alternatif bir oyuncu kiralanacaktır. inşallah bu isim kurt olur.
 • jose mourinho'nun yeni raphael varane'ı olacak genç stoper.
 • şu an saint etienne'de oynayan fransız savunma oyuncusu.
 • 27 haziran 2013 ispanya fransa u20 maçı'nda fransa'nın stoperlerinden biri.

  herkesin heyecanla ve teyakkuz halinde koştuğu ve hareketlendiği fransa takımında rahatlığıyla diğer on arkadaşından sıyrılan bir duruşu olan oyuncu. dahası sahada bu kadar rahat ve kendine güvenen bir oyuncu ispanya dahil dikkatimi çekmedi maçta. öyle ki, ne zaman ayağına top gelse bazı arkadaşları uzun koşular yapıp kendisinden uzun paslar bekliyorlardı. bu da bu konuda iyi olduğunu gösteriyor, nitekim öyle de. bir de maçın sonuna doğru sergilediği tavırlar rahat olduğu kadar hırslı olduğunu da gösterdi.

  ileride ne olur bilemiyorum, ama en klişe tabiriyle kumaşı iyi olan genç futbolcu.