şükela:  tümü | bugün
  • "pitbul aslında masum bir hayvan sorun yetiştirilmesinde." savunucularından. aynen ya boz ayı aslında çok masum bi hayvancık ama işte hep yetiştiren insanlar yüzünden canlı canlı hayvan parçalıyor.

neyseki pitbulun canavarlığının az da olsa farkında... yazar.
  • netflix'in yasaklanması gerektiğini düşünen gerici yazar
  • akp'nin algi timinden bir troll. suriyelileri cok sever ama yolda gorunce kaldirim degistirir.
  • kendisinin (#94661956) şu entrysinden ötürü şahsına mesaj atmak istedim fakat atılamıyormuş. nickaltına gelmiş bulunduk. diyeceğim şudur ki; belediyeye gel 15 sopalık dayağını ye, devam et.
  • emeklilik yaşının 70 olmasını isteyen insan ve emek düşmanı, özenti bir kapitalist.
  • (bkz: ak troll)
    (bkz: (bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)
  • sikim sonik şeyler yazdığının farkında ki, kendisine özelden yazılmaması için mesajlarını kapatmış korkak suser.
    (bkz: engelle)
  • ne memur adayıyım, ne işsiz güçsüz biriyim, ne de kpss'ye hazırlanmaktayım.

makroekonomik değerlendirmelerden yola çıkarak insanlar hakkında bir tatafınızdan element uydurmayın. hayatımda bir kere bile girmediğim bir sınav ve hiçbir zaman memur olma gibi bir derdim de olmadı. mesleğim gereği olmam da imkansız. mesleğim uygun olsaydı da bu ülkede memur olmaya çalışacağımı hiç sanmazdım. bu ülkede bile durmazdım.

o yüzden her gördüğünüz yazarı babanız sanmayın. zira validenizi tanımam etmem.
  • insanların sinir uçlarına dokunacak şeyler yazan ama eleştirilmekten korktuğu için mesaj alımını kapatmış bir troll, yazdığın şeylerin arkasında durup sorumluluğunu alamayacaksan hiç yazmayacaksın canım.
    (#105264108)
    burada bile amacının ne olduğu çok belli. kadınların, kadın olabilmesi için dantelli donla sütyenle sokakta gezmesini gerektiğini düşünen abaza bir meriç.

edit: kendini savunmak için hemen nick altıma gelmiş meriç, ama savunurken bile tüy dikmiş.
    (bkz: hem ayranım dökülmesin hem götüm sikilmesin) hayat felsefesini benimsemiş ama bunun na mümkün olduğunu öğrenmemiş.
  • nick altına gelip kusan yazarlardan bıkan kullanıcıdır.

insanları anlamadan dinlemeden troll ilan edip, abazalık veya meriçlik ile suçluyor herif.

ne yazacağımı kimseye soracak değilim. mesaj alımını kapattım çünkü tanımadığım insanlar ile saçma sapan diyaloglara girecek kadar boş vaktim yok. ne kadar doğru bir iş yaptığım sizin gibi trollerin varlığından belli oluyor.

ben bir görüş belirtirim, sana uymuyorsa aynı konuda tam tersini beyan edersin. gelip de insanlara hakaretamiz ifadeler kullanmazsın. mesaj çekerek veya nick altına yazarak.

yahu sana ne?

sana ve senin gibi trollere hesap mı vereceğim görüşümü beyan ederken?

ayrıca abazanlık veya meriçlik ile suçlanacak en son kişiyim bu platformda.

beni bilenler bilir. hayvan hakları ve kadın hakları konusunda son derece duyarlı biriyim.

orada kastettiğim ve eleştirdiğim husus ise esasında ataerkil yani erkek egemen, ikiyüzlü ve katı ahlakçı zihniyetti.

kadınlığı dolaylı olarak aşağılayan erkek egemen zihniyeti eleştirdim.

ama olayı tam tersten anlayınca gelip böyle konuşuyorsunuz işte.