şükela:  tümü | bugün
  • biz şu anda hdp-chp iş birliğinde bunu pek göremiyoruz ama bilemeyeceğim. birlikte pek iyi sallıyorlar ne de olsa.
  • başlığın pkklı ve dinciler olması gerekir.

doğrudur, bu nefret, atatürk'ün şeyhlerin, şıhların önünü keserek halkın sömürülmesini önlemesi, bu yobaz ve vatan hainlerinin işine gelmemektedir.

örnek için;
    (bkz: furkan bölükbaşı)
  • sebebi kuyruk acısı olan nefrettir efendim. atam öyle sağlam koymuş ki bunlara, acısı dinmiyor bir türlü.
  • yabancı misyonerlik faaliyetleri ile bağlantılar, dirsek temasları, ilişkiler ve etkileşimler sonucu vuku bulan nefrettir. osmanlı hanedanlığının aşırı yüceltilmesi de aynı sebepte aranmalı.
  • herkesin derdi atatürk olmuş, demek ki zamanında iyi koymuş. *
  • bu başlığı floodlayan ucubenin yazarlara nasıl iftira attığına dair:

(bkz: #71177836)

bkz verdiğim entryde kendisine “amk malı” diye hakaret ettiğim için silmişlerdi entrymi. bu arada ucube hakaret değil haa; acayip olan demek.*
  • tarihsel bir ortaklıktır.

mesela islamcılar'ın bahriye üçok'u katletmesine aracı olan "kargocu kız" gülay calap'ın sonradan kürtçü parti'de yönetici olması buna bir örnektir.
  • işsizin biri kalkmış insanları yaftalıyor ve başlığı diri tutmak adına entry pompalıyor. diğeri kalkmış pkk'nın üstlendiği bahriye üçok cinayetini islamcıların yaptığından bahsediyor. sizin gibi haysiyet yoksunları atatürk'ü temsil edemez. bu millet atatürk'ü bağrına basmıştır. bakın ayırmıyorum, millet diyorum. ne atatürk düşmanlarına ne de atatürk istismarcılarına prim vermez. boşuna götünüzü yırtmayın ve insanları yaftalamayın. saçma sapan fikirlerle atatürk nefreti ve düşmanlığı yapılıyor algısı oluşturmak için açılmış başlık. şimdi siktirin gidin.
    (bkz: bahriye üçok)
    (bkz: gülay calap)
  • islamcılar'ın atatürkçülük dersi vermeye yeltendiği başlık.

bizi onayladıkları için teşekkürden başka bir şey edemeyiz gerçi. bahriye üçok'u islamcılar tehdit ediyor, kürtçüler katledilmesine yardımcı oluyor. biz de bunu diyoruz zaten. hayır, sanki bilmiyoruz bahriye üçok'un ve diğer pek çok insanın hangi şartlar altında katledildiğini. islamcılar ve kürtçüler doğal ortaktırlar, medeniyet düşmanıdırlar ve bu ülkenin başına beladırlar. lamı cimi yok.