şükela:  tümü | bugün
  • kurtköy'de ki formula 1 pisti etrafında bulunan araziye terk edilmiş sokak köpeklerine yardım etmek amacıyla murat cem yetkin tarafından kurulmuş ve gönüllü hayvanseverlerce desteklenen yardım grubu, haftada minimum 2 kere gönüllü yardımseverlerin gönderdiği köpek mamalarıyla orada ki köpekleri beslemekte, yaralı ve tedaviye muhtaç köpeklere gerekli müdaheleyi yapmalarının yanında, mümkün oldugunca köpeği sahiplendirmektedirler...

sizler de gerek besleme etkinliklerine katılarak ya da kuru mama yardımında bulunarak destek olabilirsiniz, zira buna o sahipsiz ve kimsesiz köpeklerin çok ihtiyacı var...

destek için;
  • resimlere her baktığımda bu köpekleri sokağa atanlara lanetler ediyorum. işte bu hayvanlara yardım eli uzatan birkaç gönüllü hayvanseverdir kurtköy patileri. maalesef şehrimizde bazı sorunlar ancak sivil inisiyatiflerle çözülebiliyor. bir omuz da siz verin.
  • en kısa zamanda benim de dahil olacağım yürekli, hayvansever, altın kalpli bir gurup. yaptıklarını ilgiyle takip ediyorum ve hepsiyle gurur duyuyorum.
  • hayvanseverlerimiz bugün yine işbaşındalar.

[https://www.facebook.com/…9654084543&type=1&theater
  • klavye basından mama sipariş ederek, veteriner ücretlerine katkıda bulunarak da yardım edilebilecek topluluk. gidemedim, vaktim yok, yolum üstü değil gibi bahaneler aşılablliyor boylece.

belediye veterineri ordaki köpeklerin kısırlaştırılması için çalışma yapması gerekirken desteğini esirgemektedir. ki belediye veterineri olarak iş tanımında da var bu.
    böyleleri neden veterinerlik okur anlamıyorum.
  • boğazımıza kadar ses kayıtları, fezlekeler, rte'nin her allahın günü yaptığı mitinglere gömülmüşken haftada 3 kez kurtköy'de sahipsiz köpeklere mama ve veteriner hizmeti götüren onları sahiplendirip biraz olsun bizi yoğun gündemden kurtaran oluşum.
    dile kolay haftada 3 kez spora gitmeye bile üşenir insan, nerde kaldı orman içinde ölüme terkedilmiş köpekleri beslemek...
  • ne derece emek verdiklerini ve kendilerini adadıklarını yanlarında olduğum 2 seferde çok iyi anladım. umarım güçleri tükenmez çünkü savaştıkları o kadar çok unsur var ki.
  • büyük emek ve sevgiyle yılmadan yüzlerce sokak köpeğinin yardımına koşan onurlu hayvanseverler. ne kadar zor şartlar altında hayvanların yardımına koştuklarını beslemeye katılınca anladım. elleri öpülecek insanlarınız, tebrikler.