şükela:  tümü | bugün
  • ilk bölümü 15 ocak 2003, son bölümü 29 aralık 2005 tarihleri arasında yayınlanmıştır. ayrıca 2'şer bölüm rol alan sharon stone ve andy garcia’lı bölümleri de içinde barındırır.

not: ukteydim doldum.

edit: 3 sezon show tv 1 sezon kanal d'de yayınlanmıştır. dürten arkadaşlara teşekkürler. +'larınız verildi.*
  • bu diziyi değil 97 bölüm, 97 saniye bile izleyen arda turan'dan farksızdır.

bu mafyacılık oynayan, sokak kabadayısı çomar tiplerin yetişmesindeki en büyük etkendir bu dizi.

edit: bu televizyon tarihinin en amele dizisini savunan bazı götelekler küfür etmeye başlamış hemen.
    işte bahsettiğim tam olarak buydu.

bu diziyi takip eden ve sevenlerin, ne tipte insanlar olduklarını aşağıdaki entrylerde rahatlıkla görebilirsiniz...
  • arda turan olmaktan gurur duydum
  • kurtlar vadisi terör ve pusu denen garabetlere kadarki süreçte osman sınav ve özellikle serdar akarlı bölümleri izlemeden laf atan arkadaşlara tavsiye edeceğim yapım.

kurtlar vadisi serdar akar gidene kadar efsane bir dizidir, polat içki içer sigara içerç kokain kullanılır, karıya gidilir, küfür vardır vs.

bunun dışında özellikle serdar akar'ın devraldığı süreçte kendisinin yakaladığı resimleri izlemekten zevk alıyorum. izlemesi çok zevkli görsel bir yapım ortaya konan bir evreydi.

bu dizinin tek falsosu dublaj olmasıdır.
  • diziyi izleyen "sokak kabadayısı, çomar tipler"den bağımsız bir biçimde net olarak iyi bir dizidir. her ne kadar siyasetten ziyade mafyacılık, kabadayılık gibi konulara değinilse de derin devlet, ortadoğu ile ilgili muazzam öngörü ve tespitleri de barındıran bir dizidir. he, konu edindiği mafyacılık hakkında da yapılmış en iyi ve en gerçekçi türk dizisidir.
  • bunu mu demek istediniz: (bkz: kurtlar vadisi)
  • efsanedir. adı üstünde dizidir. dünyayı kurtaran amerika'lı temalı hollywood filmleri ne kadar normalse bu dizi de o kadar normaldir. replikleriyle ve uzun parliamentle yeri başkadır.
  • eğitim seviyesinin oldukça düşük ve kalitesiz olduğu bir üçüncü dünya ülkesinde çomar, mafya özentisi insanlar yetiştirmek için dizilere gerek yok arkadaşlar. o gençler kurtlar vadisi izlediği için sokaklarda mafya özentiliği yapmıyor. eğitimsizlikten, işsizlikten, parasızlıktan ve geleceğe dair umudu olmamasından dolayı kendisini o yolda buluyor. dizinin buraya katkısı da en fazla polat alemdar gibi sigara içmeye özendirmek oluyor işte. dünyanın her ülkesinde polisiye, suç dizileri var. sons of anarchy izliyoruz diye nasıl 'yabancı dizi izleyen entelektüel insan' olmuyorsak kurtlar vadisi izleyenler de çomar ya da potansiyel mafya adayı katiller olmuyor.
  • sloganında ağır spoiler vermiştir.
    bu bir mafya dizisidir