şükela:  tümü | bugün
 • 2006 ocak ayında gösterime girecek film. polat alemdar'ın ırak'ta başına çuval geçirilen askerlerin intikamını almasını konu alıyor. şimdiden sean penn, harvey keitel ve tim robbins'e teklif gitmiş.
 • dizi oyuncularindan sadece polat alemdar, memati, abdulhey ve güllü yegen erhanin olacagi proje.
 • kanal d haber'de çıkan habere göre kurtlar vadisi dizisinin sinema versiyonu. çekimlerine gaziantep'te başlanmış. polat alemdar ırakta başına çuval geçirilen askerlerin intikamını alacakmış. başrolde bir de meşhur hollywood aktörü olacakmış. bu kişi de billy zane'miş.
  bunlar haberlerde aktarılan. şimdi gelelim yorumlara: birinci olarak bir dizinin veya filmin reklamı neden ana haber bülteninde yapılıyor? gerçi bunu hemen her kanal yapıyor. günümüz medyasında bu son derece normal karşılanıyor ama bence öyle olmamalı. bunu yapmayanlar sadece ntv ve cnn turk, zaten onların da yayınladıkları dizileri yok. gerçi dizi ve büyük ihtimalle ilerde filmi de kendi medya gurubunda yayınlanacağı için cnn turk'ten böyle bir girişim bekliyorum.

  ikinci olarak: verilen ipuçlarına göre polat alemdar ırakta amerikalılardan intikam alacakmış. gerçek hayatta pek kimsenin siklemediği uluslararası itibarımızı televizyon başında yücelterek orgazm olacağız demek ki. iyi güzel de peki amerikadan, hollywood'dan aktör niye? kendi içinde biraz çelişkili bir durum oluşturmuyor mu?

  üçüncü olarak: bi al pacino vardı hani, ona noldu?
 • eger cikarsa, izleme rekorlari kirabilecek olan film.

  edit : ulan bunun nesini kötülerler anlamıyorum? sadece fikrimi belirtmişim, çok izlenir demişim ve çok izlenmiş http://www.mydizayn.org/…n-en-cok-izlenen-20-filmi/
  e nesi kotuleniyor? yani "cok izlenmesin" mi denmek isteniyor anlamadım ki?
 • senaristlerin 10 milyon dolar harcadık ve tabii ki bunun karşılanmasını bekleyemeyiz dedikleri yapım.fakat doğan medya grubu kar etmeyeceği işe girmeyeceğine göre vardır bu açıklamanın da bir amacı.
  ayrıca diziyle alakalı bir konusu olmayacakmış.yani asmalı konak gibi dizinin devamı değil apayrı bir konusu var.diziyle ilgili tüm sorular dizinin son bölümüne kadar yanıtlanacakmış dediklerine göre.filmin başlangıcı ise kafasına çuval geçirilen askerlerden birinin polat alemdara yazdığı bir mektup..ayrıca film için er ryan'ı kurtarmak filminin özel efekt uzmanı getirilmiş ve filmin o filme benzemesine uğraşacaklarmış.izlediğimizde hepimiz göreceğiz neye benzeyeceğini..
 • özel efekt ekibini eksiksiz olarak gladiator, black hawk down, er ryan'ı kurtarmak, cennetin krallığı ve daha bilimum aksiyon filmini yapan ekip oluşturduğu için görsel açıdan tatmin edici olması muhtemel olan film. tabi ki olay montajda bitecek, figürasyonlar sırıtacak, baş rollerdeki şanslı insanların oyunculuk çabaları tebessüm oluşturacaktır ama sonuç itibari ile profesyonel yerli-yabancı oyuncular yine de sektör için pek çok şeyin ilk adımlarını atacaktır. ayrıca sesi alan ekip ve önemli rollerdeki oyuncuların makyaj ekipleri de oldukça deneyimli olan yabancı ekiplerdir. aylardır onca özveri ile binlerce insanın çalıştığı bu film şüphesiz ki muazzam bir kara ulaşacaktır. ama tek temenni ikinci kere de izlenebilecek ve belki de yurt dışında da beğenilebilecek bir eserin ortaya çıkabilmesidir. ya da en azından sonraki filmler için bir umut yolu açabilmesidir.
 • 22 aralık perşembe günü yayınlanacak kurtlar vadisinin yeni bölümünün arasında "kurtlar vadisi-ırak" filminin trailer'ını izleyebileceğiz...
 • iki gündür hürriyet gazetesince reklami yapilan film..ertuğrul özkök 20 aralik tarihinde bu konu ile ilgili yazi yayinlamiş,21 aralik tarihinde ise süleymaniye olayini manşete taşimişlardir..kendilerinden yarinki manşetlerinde pembe saçli kizin kim olduğunu açiklamalarini beklemekteyim..

  (bkz: pembe saçlı kız)
  (bkz: polat alemdar)