şükela:  tümü | bugün
  • polat ve çakır aşk yaşayacaktır, memati çakır ile aralarına girdiği için birkaç bölüm sonra polat’ı vurur. deve tuncay ile çapsız abidin aşkı ilk sezonun flaş sürprizi, elif ile canan’da bildiğiniz gibi.

testere yine meral ile onda değişen bir şey yok, zaten bu ikisini paralel evrende dahi birbirinden başka sevecek insan evladı bulunmaz. orhan laz ziya’ya gizli aşk besler ama açılamaz, ziya’nın gözü ise yine asiye’den başkasını görmez.

ömer efendi ile aslan akbey yine mevlana ile şems gibiler.

şöyle bir düşündüm de, çekilse harbi güzel konusu var*.
  • cerrahpaşalı halit'in ablasına iri kıyım bi' zenci çakardı.
  • kurtlar vadisi : bandersnatch

sıkiym mi ustaa?

-accept -refuse
  • polat ve çakır gay, memati trans zenci olurdu.
  • ulan okudukça kahkaha atıyorum, hay çok yaşayın emi *

şahin ağanın hapishane müdürüyle gizli buluşmalarını izlerdik, güllü erhan yine kadın peşinde koşardı, netflix bile onu heteroluktan kurtaramaz. muhtemelen deli hikmet ali’ye aşkından delirmiş olurdu, bu kez televizyon tamircisi olarak değil modacı olarak görürdük*.
  • freud fethi ana karakterlerden birisi olurdu.
  • ölüm ölüm dediğin nedir ki gülüm ben memati için .....
  • kılıç ile karahanlı gizli gay olurdu, her bölüm en az 2 kere gizli gizli öpüşüp can sıkardı.
  • ömer baba, ney çalıp, ibret verici, güzel mesajları olan hikayeler anlatmak yerine ot çeker, çapkınlık anılarını anlatırdı.

böylelikle ali candan, çapkın ve hovarda bir babanın yanında playboy olarak yetiştirdi. yine ameliyat olurdu ama yüzünü mü değiştirirdi, başka bir yerini mi bilmem?

testere necmi, annesiyle patronunu yatakta bastığı için ikisini de testereyle kesmiş. bu yüzden adı testere necmi. netflix devreye girerse necmi, patronuna gül verir. adı da güllü necmi olur. güllü erhan da seyfo dayısını keser, testere erhan olur.