şükela:  tümü | bugün
 • kurtlar vadisi'nin an itibariyle kesinleşen yeni serisi.

  kurtlar vadisi pusu 300'üncü bölümle ekranlara veda etti. 2017 eylül ayı itibariyle "kurtlar vadisi vatan" adıyla önce sinema filmi, sonra dizi olarak yayın hayatına devam edecek. hangi kanalda olacağı ise kesinleşmemiş.

  http://www.haber7.com/…...ne-mujde-cekimler-basladi

  https://www.haber24.com/….-cekimlerine-h619575.html

  umarım dizi show tv'de yayınlanır. ben en son dizi pusu iken star tv'den ayrıldıktan sonra izlemeyi bıraktım, sürekli kanal değişikliği dizinin izlenirliğine etki eder. kurtlar vadisi kesinlikle show tv'ye yakışmaktadır...
  ...
 • kurtlar vadisi serisinin son halkası, soner yalçın ve raci şaşmazda işin içinde olursa o eski kurtlar vadisi gibi derin devlet ve 15 temmuz güzel anlatılabilir.
 • yeni bir "ak-gaz" vakası olacak olan film.
  son dönemler osmanlı padişah özentileri bu kez yine silahlarla dolaşacaklar aramızda.

  ondan sonra manşetlerde "yan baktığı için/omuza çarptığı için öldürülüp boş araziye atıldı " haberleri okur dururuz.

  entellektüel gençler yetiştirecek yapımlardan uzak duruluyor. bu ülkeye aziz sancar'lar değil, sedat pekerler lâzım olduğu için olmalı.
 • akm'de seyrettiğim en başarılı baleydi..
 • 29 eylül'de sinemalarda göreceğimiz yeni kurtlar vadisi filmi. 15 temmuz konusu geçecek ilk türk filmi olacaktır aynı zamanda. tabi birazcık şişirilmiş ve çarpıtılmış olacağı aşikar. pana devlete merdiven dayayışını tescilleyecek bir bakıma. bir delikanlılık yapıp 15 temmuz öncesini, o rütbeli askerleri oraya kimlerin getirdiğini, iktidarın bunları nasıl beslediğini falan anlatsa keşke ama malesef. film çıkmadan nasıl mı bu kadar emin konuşuyorum ? (bkz: kvp)
 • dizi değil sinema filmdir... aynı zamanda tutmayacak ve rezil olacak filmdir... dizi olsa belki kendi yağında kavrulurdu ama sinema için hiç şansları yok...

  yani artık üzülüyorum da haline bunların... osman sınav bırakmış, soner yalçın bırakmış, bahadır özdener bırakmış hatta necati'nin kardeşi raci şaşmaz bile isyan edip işin ucunu bırakıp başka yapımlara yönelmiş ama hala bir kurtlar vadisi ısrarıdır sürüyor...

  bu ısrarı sürdüren de kurtlar vadisisiz bir hiç olan necati şaşmaz'dır. dizinin senaryosuna, yönetmenliğine, yapımına her şeyine çökmüş durumda bu adam... bir başka deyişle kurtlar vadisi biterse kendisi de biter. başka bir dizi de asla oynayamayacağı içinde bu ısrarını sürdürüyor...

  yok yani hani eskinin ekmeğini yiyorlar diyecem öyle bi ekmekte kalmadı yiye yiye... memati'n yok abdülhey'in yok... tek kelimeyle yazık diyorum ya.
 • 3 ağustosta fragmanı yayınlanacak olan filmin fragmanı için pana film özel bir gala düzenlenecek olan film.
  filmin sinema vizyon tarihi ise 29 eylül.

  kvpv
  kvpv1
 • yönetmen koltuğunda serdar akar ın oturduğu film. senaryo ekibinde ise alper erze, cahit kayaoğlu ve murat koca yer alıyormuş.

  fragman: https://youtu.be/ge41oooytjs
 • daha fazla ne kadar saçmalayacaklar, merak ediyorum. ekran ne zaman "kurtlar vadisi" kirliliğinden kurtulacak?

  tanım: başka bir kurtlar vadisi sıçmığı.