şükela:  tümü | bugün
  • üst edit: vay arkadaş, muhalif görünümlü kripto trol de olmuşuz da haberimiz yokmuş. şu başlığın altına doğru dürüst yorum yazan bir kaç tane yazar saydım. bu platformda her konu tartışılır. trol başlıkları ayırt edemeyecek kapasitede yazarların olması üzücü maalesef. açtığım diğer başlıklara da bir bakın isterseniz. salak salak triplere giriyorsunuz amk.

twitter'da gündem olan tartışma konusudur. an itibariyle fena muhabbetler dönüyor.
    (bkz: sebebi neydi ki)

ayrılık nasıl olur orasını bilmem ama eğer gerçekleşirse bu işten en çok zararlı çıkacak olan kürt'lerdir orası kesin. batı'daki kürtler istanbul'u, muğla'yı, antalya'yı bırakıp nasıl gidecekler çok merak ediyorum. ayrılıkçı kürt'lerin cevaplarını merak etmekteyim.

link
  • izmir'i, mersin'i, adana'yı, istanbul'u bırakıp gidecekler miymiş?
  • bu topraklardan defolup kuzey ırak'a gidebilirler.
  • ülkenin elektrik yükünün azalacağı kesin olan tartışmadır.
  • batıda kurulu düzene sahip olan hiç bir kürt ayrılmayı kabul etmeyecektir. örnek veriyorum marmaris'teki esnafların yarısı doğu kökenli. tütüncüler, dönerciler, işletme sahipleri vs

bu olay kürtleri birbirine düşürür.
  • madem ayrılmak isteniyor, açalım sınır kapılarını arkadaşlara. fakat tek yönlü gidiş olarak, bir daha da gelecek nesilden kim olacaksa almayalım, nasıl ki zamanında geldiler, gitmek istiyorlarsa öyle gitsinler.

edit: "ğ" silindi, bilgilendiren herkese teşekkürlerimi sunarım. =)
  • (bkz: ege ve akdeniz bölgesinde kürt mafya yapılanması) hiç ama hiç sanmıyorum; ama keşke olsa
  • türkiye cumhuriyeti sınırları içersinde 1m2 bile toprak içersinde gerçekleşmeyecek ayrılma hayalidir.

he ayrılıp kuzey ırak'a gideceklerse de kendi tercihleridir. yolları açık olsun.
  • her fırsatta memleketi ayrıştırmak, insanları dil-din gibi sebeplerle birbirine düşürmek isteyen ve bundan güç alan çirkin siyasetin yeni organizasyonu bu muymuş ?

boş gündem yaratma çabaları. komik.