• abd'nin 45. başkanı donald trump'ın enteresan açıklaması.

kaynak
    kaynak 2
    kaynak 3
  • trump sen gerçekten çok ilginç bir insanmışsın dostum.
  • ulan trump götün ayrı başın ayrı oynuyor. bu adama kendi senatörleri dahi güvenmiyor. bizim hiç güvenmememiz lazım. bugün böyle der yarın başka olur.

türkiye'nin kendisinden başka dostu yoktur. ne filistin,ne katar ne de macaristan! hepsini geçip kendine güvenen bir millet olduğumuz zaman hiçbir güç bizi alt edemez. belki ekonomik olarak eder ama zaten türk milleti açlığı yokluğu bilen bir millet. o yüzden koymaz.
  • yalan mi adam gercekleri yazmis ona bile kusur buluyorsunuz. ettiler de bizim mi haberimiz yok. kurtler normandiya’da ameriklilara yardim etmedi bunu kafaniza sokun bu bir gercek.
  • deli değil, adam kullanıp attığı ypg için aslında pek de bişey yaptıkları söylenemez manasında bir söz söylemiş. peşinden bizim kore'deki kahramanlıklarından bahsetseymiş alnından öpülesi olacakmış.

edit: bir daha okudum da herif yedirip içirdikleri ypg'den bahsetmemiş komple kürt halkı olarak bahsetmiş la hakkaten. normandiya'da biz de yoktuk bize sarmasın sonra. şimdi danışmanlarına onu soruyodur belki de, ben bunu dedim ama türkler normandiya'da bize yardım etti mi diye * nasıl bir pskopatsın sen mk
  • bu iş bu saatten sonra ismet inönüye kadar giderse şaşırmam.
  • bu adam bana shameless dizisindeki (bkz: frank gallagher) ı hatırlatıyor.

o da böyle içip içip alakasız örnekler verip iddaalı nutuklar çekip haklı olmayı bekliyor *
  • keşke bu arkadaşa bir şey yedirip içirmeseydik
  • (bkz: şizofren)
  • bu twitter, facebook falan gerçekten dünyanın ne kadar beyinsizler tarafından yönetildiğini, aynı şekilde birçok ünlü kişiliğin beyinsiz olduğunu gösterdi.

(bkz: mal beyanı)
hesabın var mı? giriş yap