şükela:  tümü | bugün
 • öyle bir şey yoktur. meydanlarda kürt emekçilerle, öğrencilerle kolkolaydık.

  ha tabi akp'nin uzantısı haline gelen bdp'nin desteklememesi gayet anlaşılır bir durumdur.
 • sırrı süreyya tek başına her kürt bireyini temsilen türk polisinden nasibini almıştır..
 • akepe ve imralı aynı masaya oturmuşken çok da normal olan bir durumdur. kim bilir belki de lcd televizyon 3 boyutlusuyla değiştirilecektir...
 • kürt-türk çatışmasını çıkarıp bundan nemalanmak isteyenlerin uydurduğu yalan beyan.
 • doğru olduğunu düşünmediğim eylem.

  bence kürtler gezi direnişine olan desteklerini kesmediler desteğinin kesenler bdp.liler.bu durumun da kimseyi rahatsız edeceğini düşünmüyorum zira kimse haklı meselesinde haksız duruma düşmeyi istemez.terör örgütü mensupları dışında kimse terör örgütünün siyasi temsilcileri ile aynı tarafta yer almak istemez.gezi direnişi bu ülkeden başka şansı başka seçeneği olmayanların direnişidir.gezi direnişi yaşadıkları süre boyunca eli kana bulaşmamış olanların direnişidir.gezi direnişi bu ülkenin çocuklarının,bizim çocukların direnişidir.gezi direnişi emperyalist tezgahlara malzeme olamayacak kadar şerefli bir direniştir.bu kadar onurlu bir direnişe kan bulaştırmak,terör örgütünü bu güzelliğin içine sokmak büyük ahmaklık olurdu.bdp.siz daha güçlü ve lekesiz gezi direnişine bin selam olsun.
 • kürtler değil bdp'nin gezi direnişine olan desteğini kesmesi şeklinde olması gereken başlık.

  ulusalcılarla, ırkçılarla da yan yana olmak istememe meselesi gibi gösterilse de durum aslında çok açıktır. açılım tırıvırılarını akp hükümeti başlattı. bunun başka bir nedeni yoktur, bu kadar basittir. açılıma destek veren tek parti akp iken böyle bir konuda bdp destek veremez. açılım maçılım anında yalan olur.
 • dün ve önceki gece beşiktaş'ta bir sürü kürtle beraber barikat arkasında polisi beklemiş biri olarak yalandır. bu hareket, direniş kimsenin organizasyonu değil halkın iktidara karşı iradesini göstermesidir.
 • olmayan olaydır. taksim temizlendikten sonra bir grup mustafa kemal bayrağı açmışken, 20 metre ötede abdullah öcalan bayrağı açılmış ve halaylar çekilmekteydi. bunun aksini iddia edenler kötü niyetlidir. çünkü halkın bu güzel birliğini bozmaya yeltenmişlerdir
 • kürtlerin ortadoğu coğrafyasında yaşayan en politize olmuş halk olduklarını bir kez daha gösteren durum.

  kürtlerin halletmesi gereken onlarca sorunu varken enerjilerini islamcıların ya da ulusalcıların maşası olarak harcamaması gerekir.

  zaten seksen yıldır kendi mücadelesini tek başına ve onurlu bir şekilde veren bu halkın ne başkasının desteğine ihtiyacı var ne de başkasının değirmenine su taşıyacak kadar aklı eksiktir.
hesabın var mı? giriş yap