• türkçe yazmayı bilmeyen bir ergenin sıçtığı tespit.
    deneğiyle ne demek lan, tesbit ne demek?

sen önce ana dilini öğren sokuk.
  • kürt olduğumu öğrendim. teşekkürler aryansmomma.

tanım: ilk başlığında milliyetçilikten prim kasmaya çalışan deli zırvası.
  • yeryüzünde toplamda 650-700 kadar kürt yaşadığını gösteren tespit.

faşistliğine ayrı, sana ayrı sokayım.
  • incir yıkan(a)madığından soyulması gerekir. ben tembelliğimden, soyarken elde oluşan o yapış yapış hissinden ve de midem keçeyle kaplı olduğundan dolayı soymuyorum, direkt indiriyorum mideye. kürt de değilim. bunu ırka bağlayacak mantığın da mk.
  • bütün başlık ahalisine fundamental error verdirmiş başlıktır. o yüzden başlığı açanı tebrik ederim.

gelelim fundamental errorr kısmına:

sevgili denyo arkadaşlarım adam "kürtler inciri soymadan yer." şeklinde bir yargıda bulunmuş. bu öneri doğruluğunda senin kürt olmanı zorunlu kılmaz. sadece kürtlerin inciri soymamasını zorunlu kılar.

örneğin

"ingilizler suyu bardakla içer." dediğimde aa ben de suyu bardakla içiyorum o zaman ben ingilizim mi diyorsunuz?
  • ekşi sözlükte tespit sıçmak moda oldu sanırım.asıl merak ettiğim o nasıl ego ki böyle bir başlık açmayı kendine görev bildin?

inciri bazen soyarım bazen soymam incire bağlı.sülalemde enişte/yenge kontenjanı dahil bir tane bile kürt yok.kürtlere karşı herhangi bir ön yargım,antipatim de yok.

nasıl bir teori uyguladın da bu tespiti sıçtın?
  • vitamininin kabuğunda olmasından kaynaklıdır.
  • inciri niye soyulmalı ?çok saçma. sütü olan yeri kopar gerisini ağıza at.ayrıca kürtler ne alaka ?
  • (bkz: onun vitamini kabuğunda)

sen tespit yapma kardeş dedirten, tesadüfen tek tük rastlanan denek olarak addedilen kişilerin hesap yuvarlamasıyla 700 ü bulduğu fantastik tespit.
hesabın var mı? giriş yap