şükela:  tümü | bugün
  • defalarca ama defalarca tecrübe ettiğim gerçektir. torunu yaşında kızların bacağına bakanlar mı dersin, en ufak itiraza ve eleştiriye tahammül edemeyip tehdit, şiddet ve küfre başvuran mı dersin? yolunu kesip para isteyen vermezsen sövenler mi dersin? kadına vermedikleri değere mi yanarsın? kadına 10 - 15 çocuk doğurttuklarına mı? utanacakları yerde övünmelerine mi? atatürke attıkları iğrenç iftiralara ve ettikleri küfre mi? bir kısmının terörden medet ummasına mı? bakın ben bir kürt tanıdım kendisi istanbula geldi kürtlere sövüyordu hırsız diye ben de hepsi öyle değil lan dedim. kaçak elektrik kullananlara mı? mardinde cam kapı açıkken elektrik beleş diye klima açanlar mı? ırkçı ve sığ olmalarına mı?

ve sen bunu okuyan hıyar kuduruyorsan kudur, benim bir sürü kürt arkadaşım var sorun bende değil, benim kürt kız arkadaşım bile oldu, en elit kürtlerle de takıldım. sen kendi cehaletine ve faşist düşüncene bak ibne-i gavat.

edit : hahaha geldi hemen dakika bir gol bir ana avrat sövenler =) çok gülüyorum size çok. medeniyet timsali olduğunuzu böyle ispat ediyorsunuz işte ;)

edit 2 : ben türkleri, ingilizler, suriyelileri eleştirirken hiç böyle bir hakaret dizisiyle karşılaşmadım tamam mı barzolar?