şükela:  tümü | bugün
  • rumun, ermenin malı bitti sıra kürtlere geldi.
  • 21. yüzyılda bu ırkçı kafaların yok olmaması çok ilginç. hem avrupa'da hem anadolu'da, bir kişiyi seçemediği bir şey için yargılamak, genellemek düpedüz saçmalık. ne zaman akıllanacaksınız bilemiyorum ama doğu'daki teröristler kadar tehlikeli bu düşünce.
  • ne fark eder amk bu kürtler öyle bir millet ki bir tane bile kalsalar güneydoğuda devlet kurup intikamını alırlar :)

edit: anaa çok zevkliymiş lan bundan sonra kürtlere böyle espriler yapacam bence onların da hoşuna gider
  • orada "foşik çin halk cumuriyeti bize bahmiy" dedikleri zaman elektrik su doğalgaz ödemedikleri zaman çin hükümeti analarını siker onlar da görür halkların kardeşliğini.

edit: ad/ırk/hedef belirtmedim ama kuyruğuna bastıklarım kedi gibi ciyakladı kimden bahsettiğimi nasıl anladılar dersiniz?
  • trol bi başlık tabi çok ciddiye almamak lazım , fakat dikkatimi çeken bişey var adamlar bildiğin anadolu topraklarını sahiplenmişler işgalci türkler falan diyor .
    bakın güzel kürtçü kardeşlerim ; gerçekler ve tarih o fransız enstitülerinde yazılan kürt tarihi veya kürtlerin kafatası ölçüleri gibi yayınlar değil .
    varsa elinde kanıtın, belgeler ve deklare edersin . bizde bir güzel okuruz öğreniriz.
    yoksa kalabalık yapma , işine gücüne bak .
  • “ daha kolayı var; türkler orta asya'ya geri dönse kökünden hallolur mesele.”

seni amk çocuğu biz bu toprakları kendimize yurt edebilmek için kaç tane şehit verdik, kaç bebek yetim kaldı haberin var mı ?
  • neden ırkçı başlıklar çoğaldı? türkiye'de yaşayıp bundan gurur duyan herkes türk'dür. her birimizin kökeni farklı ama bu bir şey değiştirmez. kim saf türk olduğunu iddia ediyorsa gitsin test yaptırsın.
  • türkler orta asyaya göçse, kürtler barzaninin marabası olur.
  • önemli olan birlikte yaşamayı öğrenebilmek ve öğretebilmek. insanlar neden yerinden yurdundan edilsin.
  • daha kürtleri entegre edemedik kültürümüze uygurları nasıl edeceğiz?