şükela:  tümü | bugün
 • 15 temmuz'un en acıklı hikayelerinden birisi. ve malesef sahipsiz bir hikaye aynı zamanda.
 • terhisine 12 gün kala boğaziçi köprüsü'nde linç edilen er.

  söylenecek söz kalmadı.
 • babası terhisine 12 gün kala köprüye tatbikat var diye götürülen oğlunun komutanlarını ve onu linç edenleri dava edeceğini söylemiştir.

  http://www.cumhuriyet.com.tr/…_ilk_kez_konustu.html
 • fakirlik nedir bilmeyenlerin anlamayacağı çocuk..

  http://www.yenicaggazetesi.com.tr/…konustu-130v.htm
 • öldüren orospu çocukları hakkında herhangi bir işlem yapılmayacak olan asker. öldürenler kadar öldürülmesinde her yönden katkısı olanlarda orospu çocuğudur.
 • 15 temmuz olaylarında yaralanıp gazi statüsünde maaş bağlananlar arasında katilleri var mı diye merak ettirendir.

  http://www.hurriyet.com.tr/…enler-bulunsun-40175836
 • bir insanın linç edilerek öldürülmesine üzülen insanların merhametini anlamayacak kadar zavalli olanların öldürdüğü askerdir.

  "bir suçu varsa yargı önüne çıkarılmalıdır" demek yok demi savgili lağım çukuru ağızlılar. nasılsa "infial" halinde öldürülmüş!!!
  halka ateş edenlerden biri miydi o bile belli değilken zorunlu askerlik yapan 18 bini olmayan gariban bir anadolu çocuğu öldürülmüş (hem de işkence ile) kimin umrunda. aman sizin "demokrasi!" nöbetinizin şanına leke gelmesin, kurtuluş'un ana-babasinin yüreği de yansın da yansın!
 • ahmet hakan'ın yalanlandı dediği boğazı kesilen asker. ben, darbe sever orospu çocuğu olduğumdan iftira atarak tam olarak anlamadığım bişeyler yapmaya çalışıyorum da babası neden iftira atıyor, çözemedim. belki çocuğunun boğazı kesik gördü diyedir...

  http://www.diken.com.tr/…saldirganlardan-davaciyim/
 • kimsenin sahip çıkmadığı gariban bir anadolu çocuğu. korkarım yakında "aslında öyle bir insan hiç yaşamadı da" diyecekler.
 • herkesin konuşması gerekirken kimsenin konuşmadığı cinayetin maktulü.

  demokrasiye, darbe karşıtlığına bir şey dediğimiz yok. 15 temmuz gerçekten bir darbe girişimidir, bu darbeyi planlayıp uygulayanlar gerçekten haindir ve yüce türk milleti adına karar veren bağımsız mahkemelerde yargılanmaları gerekir. tıpkı "burada kanun biziz, dört tane öldürdük sıra beşincide, arabanın içinde iki tanesinin boğazını kestik birini de köprüden attık!" diyenlerin tespit edilip yargılanması gerektiği gibi.

  ancak bugün darbecinin cezasını kendi kesen çeteler, yarın kapıya dayanıp "bu ev antidemokratik" dediğinde kimi arayacaksınız? hayalet avcılarını? polisi?!!

  yoksa sözlükteki, demokrasi sevdalısı kisvesiyle sokağa dökülen ve 90 yıllık cumhuriyet tarihinde ilk kez açık seçik tekbirlerle boğaz kesen, insan kırbaçlayanları savunan arkadaşları mı?

  farkında değilsiniz ya da anlayamıyorsunuz: bugün bu olayların üstü kapatılırsa, pisliğe bulaşan hangi taraftan olursa olsun korunursa, çok değil 1-2 yıl içinde aramızdaki fay hatları daha da derinleşmiş olarak yüzeye çıkacak ve o zaman bizi kimse kurtaramayacak.